Şeyma Subaşı: 17 gün sonra ilk kez dışarı çıktım arkadaşlar - Son Dakika

Şeyma Subaşı: 17 gün sonra ilk kez dışarı çıktım arkadaşlar

Bir süredir evinde karantinada olan Şeyma Subaşı, 17 gün sonra markete çıktığına dair sosyal medya hesabı üzerinden bir paylaşım yaptı. Subaşı paylaşımının altına, "17 gün sonra ilk defa! dışarı çıktım arkadaşlar, eldivenlerim ve maskemle market alışverişi yapıp eve döndüm" notunu düştü.

Şeyma Subaşı ve sevgilisi Guido Senia geçtiğimiz günlerde Türkiye'ye gelmiş ve '14 gün kuralına' uymayarak birçok davete katılmışlardı. Sağlık Bakanlığı'nın harekete geçtiği olay sonrası Şeyma Subaşı ve sevgilisi Guido Senia, karantinaya alındı. Şeyma Subaşı karantinaya alındıklarını Instagram hesabından yaptığı paylaşım ile duyurmuştu. Karantina sürecinin sona ermesinin ardından Şeyma Subaşı, sosyal medya hesabı üzerinden market alışverişine çıktığı anı paylaştı.

"17 GÜN SONRA İLK DEFA DIŞARI ÇIKTIM"

Bir süredir evinde karantina da olan Şeyma Subaşı 17 gün sonra markete çıktığına dair sosyal medya hesabı üzerinden paylaşım yaptı. Subaşı paylaşımında, "17 gün sonra ilk defa! dışarı çıktım arkadaşlar, eldivenlerim ve maskemle market alışverişi yapıp eve döndüm. Lütfen birazcık daha dişimizi sıkalım ve evde kalalım. Evet bunu ben sizlere söylüyorum ve bir süre daha söylemeye devam edeceğim. Evde Kalalım Türkiye lütfen" ifadelerini kullandı.

Şeyma Subaşı: 17 gün sonra ilk kez dışarı çıktım arkadaşlar
Karantina süresi dolan Şeyma Subaşı bakın nereye gitti
YORUMLAR (15)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Toshiba 35 yılın ardından bilgisayar üretimini durdurdu Kocaeli'de denize giren 2 kadın boğuldu, 1 kişi dalgaların arasında kayboldu İzmir'de suya yüzde 11,76 oranında zam yapıldı! 1 Eylül'den itibaren geçerli olacak Sonar'ın son anketinden Ali Babacan ve Davutoğlu'nu üzecek sonuçlar çıktı Mangal sonrası piknik tüpleri bomba gibi patlattı! O anlar kameralara anbean yansıdı Parti kuracağı konuşulan Muharrem İnce'yle ilgili son anket sonucu netleşti! Oran çok bomba Türkiye-Yunanistan gerginliğinde Akdeniz'de sular ısınıyor! Türk savaş gemileri sahaya indi Etiler'de değnekçiler arasındaki otopark kavgası kanlı bitti Okullar 31 Ağustos'ta açılacak mı? İşte eğitimciler ve sağlıkçıların üzerinde durduğu 5 farklı model Son Dakika: Türkiye'de 10 Ağustos günü koronavirüs kaynaklı 14 can kaybı, 1193 yeni vaka tespit edildi Rafet El Roman'ın kızı Su El Roman, mavi mayosuyla cesur pozlar verdi Yasmin Erbil, kırmızı bikinili pozlarıyla nefes kesti Hint Okyanusu'nda mercan kayalıklarına çarpan tankerden sızan petrol nedeniyle çevre felaketi yaşanıyor İstanbul'da 5 kişinin öldüğü otobüs kazasında ilk rapor çıktı Camiye büyük saygısızlık! Dini kitaplara zarar verip, ses sistemini bozdular