Şeyma Subaşı DJ sevgilisi tarafından bir Türk kızıyla Dubai'de aldatıldı - Son Dakika

Şeyma Subaşı DJ sevgilisi tarafından bir Türk kızıyla Dubai'de aldatıldı

03.12.2019 15:31

Şeyma Subaşı'nın bir süredir aşk yaşadığı İtalyan DJ Guido Senia tarafından aldatıldığı iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü.

Acun Ilıcalı'dan tek celsede boşandıktan sonra İtalyan DJ Guido Senia ile aşk yaşayan Şeyma Subaşı'nın aldatıldığı iddiası ortalık karıştırdı.

SAMİMİ GÖRÜNTÜLERİNİ PAYLAŞMIŞTI

Youtube kanalı açan ve özel hayatıyla ilgili videolar paylaşan Şeyma Subaşı son olarak sevgilisi Guido ile olan samimi görüntülerini yayınlamıştı. Ortaya atılan aldatma iddiasından sonra Şeyma'nın tadının kaçacağa benziyor.

ÖPÜCÜKLERE BOĞDU

YouTube kanalından paylaştığı videosunda Subaşı, sevgilisinin yanına giderek "Şeyma hakkında ne düşünüyorsun?" diye sormuştu. Sevgilisini çok sevdiğini söyleyen Guido ise "Şeyma müthiş bir kadın. Tam bir ilham kaynağı. Hayatımızda olduğu için hepimiz çok şanslıyız" diyerek öpücüklere boğmuştu.

BİR TÜRK KIZIYLA SARMAŞ DOLAŞ EĞLENDİ

Magagenius isimli magazin sayfasının iddiasına göre İtalyan DJ, Şeyma Subaşı'nı bir Türk kızıyla aldattı. İtalyan DJ Guido Senia'nın Dubai'de S.B. isminde isminde bir Türk kızı ile gece kulübünde sarmaş dolaş eğlendiği belirtildi. Bu iddiaların ardından Şeyma Subaşı'nın hemen Senia'yı terk ettiği de konuşuldu.

DEMET'TEN ALDATMA İDDİALARINA BEĞENİ

Öte yandan şarkıcı Demet Akalın'ın bir Instagram sayfasındaki Şeyma'nın ihanet haberinin görselini beğenmesi takipçilerin gözünden kaçmadı.

PARTİDE EV SAHİPLİĞİ YAPTILAR

Acun Ilıcalı ile birlikte olduğu süre zarfında sosyal medya hesabından herhangi bir reklam yapmayan Subaşı, sevgilisi Guido Senia ile bir deodorant tanıtımında oynadı. Çift, rol aldığı markanın partisinde ev sahipliği yaptı.

Şeyma Subaşı DJ sevgilisi tarafından bir Türk kızıyla Dubai'de aldatıldı

Son Dakika Magazin Şeyma Subaşı DJ sevgilisi tarafından bir Türk kızıyla Dubai'de aldatıldı - Son Dakika Magazin

YORUMLAR (30)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Son Dakika! Fransa'da kilise yakınında bıçaklı saldırı: 3 kişi hayatını kaybetti, çok sayıda yaralı var Karabağ'ın sözde lideri Harutyan panik içinde: SİHA'ların korkusuna sığınağa girdi Son Dakika: Devlet erkanı Atatürk'ün huzurunda! İşte Erdoğan'ın Anıtkabir Özel Defteri'ne yazdığı mesaj ABD'nin yeni keşfi ile ilgili bilim kurulu üyesinden gururlandıran ifadeler: Türkiye, aspirini en başından beri korona tedavisinde kullanıyor Kardeşinin borçları nedeniyle 5 çocuğunun uyuduğu odayı kurşun yağmuruna tuttular Son dakika! Ermenistan 1. Ordu Komutan Yardımcısı Albay Artur Sarkisyan öldürüldü Trump'ın miting alanı üzerinde uçan özel uçak, F-16 ile hava sahası dışına çıkarıldı Oktay Kaynarca ve Necati Şaşmaz, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yeniden bir araya gelecek