Şeyma Subaşı, Instagram hesabından üstsüz pozunu paylaştı - Son Dakika

Şeyma Subaşı, Instagram hesabından üstsüz pozunu paylaştı

02.12.2019 15:41

Son günlerde yaptığı her paylaşımla adından söz ettirmeyi başaran Şeyma Subaşı, Instagram hesabından üstsüz pozunu paylaştı.

Geçtiğimiz hafta direk dans antrenmanlarında amuda kalkarak poz veren ve bunları 3 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından paylaşan Şeyma Subaşı, yeni pozuyla sınırları zorladı.

SIRTINI AÇARAK POZ VERDİ

Günlük yaşantısının her anını sosyal medya hesabı Instagram'dan paylaşan Şeyma Subaşı, gittiği bir çekimde üstsüz poz verdi. Renkli bir kıyafet giyen ve sırtını komple açık olan Subaşı, pozunu "Geriye bakman gereken tek zaman, ne kadar ileri geldiğini görmek" notuyla paylaştı. Subaşı'nın fotoğrafına kısa sürede yorum ve beğeni yağdı.

AMUDA KALKARAK POZ VERMİŞTİ

Son zamanlarda Instagram hesabından paylaştığı fotoğraflarla sık sık gündeme gelen Şeyma Subaşı, direk dans antremanında amuda kalkarak poz vermişti. Subaşı'nın bu pozları 95 bin beğeni aldı.

ŞEYMA'YI ÖPÜCÜKLERE BOĞMUŞTU

Bir süredir DJ Guido Senia ile aşk yaşayan Şeyma Subaşı, YouTube kanalından sevgilisiyle aşk dolu anlarını paylaşmıştı. Videoda Şeyma için "Şeyma müthiş bir kadın. Tam bir ilham kaynağı. Hayatımızda olduğu için hepimiz çok şanslıyız" diyen Guido, sevgilisini öpücüklere boğmuştu.

Şeyma Subaşı, Instagram hesabından üstsüz pozunu paylaştı
Şeyma Subaşı, direk dansı pozunu "Yine yaptım" notuyla paylaştı Kamerayla poz veren Şeyma Subaşı'nın büyük görünen ayakları takipçilerinin dikkatinden kaçmadı Guido Senia, sevgilisi Şeyma Subaşı'nı öpücüklere boğdu
Şeyma Subaşı, Instagram hesabından üstsüz pozunu paylaştı

Son Dakika Magazin Şeyma Subaşı, Instagram hesabından üstsüz pozunu paylaştı - Son Dakika Magazin

YORUMLAR (54)
  • TOKATLI: Şeyma çevrendeki insanlar seni hiç mi uyarmıyor yaptıklarının hiç kimseyi ilgilendirmediğini .Sadece ve sadece seni aptal durumuna düşürdüğünü ve karakterini yerle yeksan ettiğini söylemeye çekiniyorlar mı ?Ben söyleyeyim utanmazlığın ve aymazlığının resmidir bu saçmalıkların. Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Karabağ'ın sözde lideri Harutyan panik içinde: SİHA'ların korkusuna sığınağa girdi Son Dakika: Devlet erkanı Atatürk'ün huzurunda! İşte Erdoğan'ın Anıtkabir Özel Defteri'ne yazdığı mesaj ABD'nin yeni keşfi ile ilgili bilim kurulu üyesinden gururlandıran ifadeler: Türkiye, aspirini en başından beri korona tedavisinde kullanıyor Kardeşinin borçları nedeniyle 5 çocuğunun uyuduğu odayı kurşun yağmuruna tuttular Apartmanın otoparkında bulunan bir buçuk metrelik yılanın yakalanma anı kamerada Manavgat'ta defne yaprağından 5 milyon lira gelir bekleniyor Korona tedavisinde çığır açacak araştırma! Herkesin evinde olan Aspirin virüsün düşmanıymış Hagi mi, Alex mi? Fenerbahçe efsanesi Emre Belözoğlu, klişe soruda herkesi ters köşeye yatırdı