Şili'de hükumet karşıtı protestolar sebebiyle futbol liglerine ara verildi - Son Dakika

Şili'de hükumet karşıtı protestolar sebebiyle futbol liglerine ara verildi

30.11.2019 18:44

Şili'de hükumet karşıtı protestolar sebebiyle futbol liglerine ara verildi.

Şili'de metro ücretine zam yapılması ile başlayan protesto gösterileri devam ediyor. Başkent Santiago'da göstericiler polisle çatışırken, protestolarda çok sayıda yaralı olduğu bilgisi elde edildi.

LİGLER İPTAL EDİLDİ

Gittikçe şiddeti artan protestolar sebebiyle, Şili Futbol Federasyonu ikinci bir karara kadar, futbol liglerinin iptal edildiğini açıkladı.

Şili Premier Ligi'nde, Universidad Catolica takımı 53 puanla lider durumda bulunuyor.

Şili'de hükumet karşıtı protestolar sebebiyle futbol liglerine ara verildi

Son Dakika Spor Şili'de hükumet karşıtı protestolar sebebiyle futbol liglerine ara verildi - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

ABD Adalet Bakanlığı'ndan terör örgütü YPG itirafı: PKK'nın alt koludur '2021 Yılı Yatırım Programı' Resmi Gazete'de yayımlandı! En çok ödeneği ulaştırma-haberleşme ve eğitim sektörü aldı TRT spikerinden sosyal medyaya bomba gibi düşen Mesut Özil sorusu Arınç'tan saldırıya uğrayan Selçuk Özdağ'la ilgili açıklama: Bu kişileri azmettirenler asli failler gibi yargılanmalı Belçika'da bir kişi koronavirüs aşısı olduktan 5 gün sonra öldü Hesabındaki paralar buhar olunca Ebru Polat, çılgına döndü! Gerçek sonradan ortaya çıktı 8 bin korona aşısının yapıldığı hastanenin başhekimi konuştu: En fazla omuz ağrısı ve tansiyon düşüklüğü ile karşılaşıyoruz Can Yaman'ın giydiği kabanın fiyatı dudak uçuklattı