Sivas ve Kayseri'de kültür sanat - Son Dakika

Sivas ve Kayseri'de kültür sanat

19.11.2020 13:01
Sivas ve Kayseri'de kültür sanat, System.String[]

Sivas ve Kayseri'de kültür sanat etkinlikleri devam ediyor.

Sivas ve Kayseri'de kültür sanat etkinlikleri devam ediyor.

Sivas Devlet Tiyatrosu (SDT), bu hafta William Shakespeare'in klasiklerinden "Bir Yaz Dönümü Gecesi Rüyası" adlı oyunla seyircisinin karşısına çıkacak.

Yönetmenliğini SDT Müdürü ve Bölge Sanat Yönetmeni Volkan Ateş Gündüz'ün üstlendiği oyun, Atatürk Kültür Merkezi'nde bugün ve yarın saat 19.30'da, 21 Kasım Cumartesi günü ise saat 15.00'te sahnelenecek.

Oyunun biletleri "www.biletinial.com" adlı internet sitesinden, Sanat Cepte uygulamasından ve SDT gişesinden temin edilebilecek.

Kayseri

Kayseri Devlet Tiyatrosu ise "Eyvah Nadir" ve "Otelde Cinayet" adlı oyunları sahneleyecek.

Ahmet Metin Önel'in yazdığı, Ali Meriç'in yönettiği "Eyvah Nadir" oyununda Koray Karaca rol alıyor.

Oyun bugün saat 19.30'da Kayseri Devlet Tiyatro Sahnesi'nde beğeniye sunulacak.

Sam Bobrıck ve Ron Clark'ın yazdığı, Ekin Tunçay Turan'ın Türkçeye çevirdiği ve Gökçe Yurtsal'ın yönettiği "Otelde Cinayet" ise 24-26 Kasım'da Kayseri Devlet Tiyatro Sahnesi'nde seyircisinin karşısına çıkacak.

Kaynak: AA

Son Dakika Kültür Sanat Sivas ve Kayseri'de kültür sanat - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Karısının cüretkar paylaşımlarına dayanamayan adam önce karısını sonra kendisini öldürdü Son Dakika: Bakan Koca'dan Bilim Kurulu sonrası kısıtlama mesajı: Kontrolsüz gevşeme dalgalanmalara yol açabilir Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Elon Musk ile görüştü Irkçılıkla suçlanan Ibrahimovic kendini savundu: Zlatan'ın dünyasında ırkçılığa yer yok Son Dakika: Türkiye'de 27 Ocak günü koronavirüs nedeniyle 132 kişi vefat etti, 7 bin 489 yeni vaka tespit edildi Bilim Kurulu üyesi Prof. Özlü, 'Yüz yüze eğitim 15 Şubat'ta başlar mı?' sorusunu yanıtladı, 4 tehdidi sıraladı Yeni arabası ile 2 geyiğe çarpan adam, aynı gün milyoner olduğunu öğrendi Joe Biden yönetiminden Türk hamlesi! ABD'nin kritik bakanlıklarına 3 Türk kadın atandı
22:12