Son dakika! CAN DÜNDAR'IN EL KONULMA KARARI VERİLEN ÇENGELKÖY'DEKİ EVİ GÖRÜNTÜLENDİ - Son Dakika

Son dakika! CAN DÜNDAR'IN EL KONULMA KARARI VERİLEN ÇENGELKÖY'DEKİ EVİ GÖRÜNTÜLENDİ

07.10.2020 17:37
Son dakika! CAN DÜNDAR'IN EL KONULMA KARARI VERİLEN ÇENGELKÖY'DEKİ EVİ GÖRÜNTÜLENDİ, System.String[]

Son dakika gelişmesine göre Haber-Kamera: Cengiz ÇOBAN-İsa ALMAÇAYIR / MİT tırlarının durdurulmasına ilişkin davada, mahkeme tarafından Can Dündar'ın menkul ve gayrimenkul mal varlıklarına ile banka hesaplarına el konulmasına karar verildi.

Haber-Kamera: Cengiz ÇOBAN-İsa ALMAÇAYIR/ MİT tırlarının durdurulmasına ilişkin davada, mahkeme tarafından Can Dündar'ın menkul ve gayrimenkul mal varlıklarına ile banka hesaplarına el konulmasına karar verildi. Can Dündar'ın Çengelköy'de bulunan ve el konulma kararı verilen evi görüntülendi. Dündar'ın evi ve çevresinde sakinlik gözlendi.

İstanbul 14. Ağır Ceza Mahkemesi, Can Dündar'ın menkul, gayrimenkullerine ve banka hesaplarının tamamına el konulmasına karar verdi. MİT TIR'larının durdurulmasına ilişkin gizli kalması gereken bilgi ve fotoğraflara Cumhuriyet Gazetesi'nde Genel Yayın Yönetmeni olduğu dönemde yer verdiği gerekçesiyle çarptırıldığı 5 yıl 10 ay hapis cezası Yargıtayca bozulan Can Dündar'ın yargılandığı davada, 15 günlük sürede teslim olmadığı için kaçak sayılmasına karar verildi. El konulan malların yönetilmesi amacıyla Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) kayyum olarak atanacak.Mahkeme, Can Dündar'ın Ankara Çankaya'daki iki bağımsız bölümüne, Muğla Bodrum'da bulunan bir taşınmazına ile Üsküdar Çengelköy'de bulunan bir taşınmazına el konulması kararı verdi. Ayrıca Dündar'ın banka hesaplarının tespitinin yapılacağı, tespit edilen vadeli veya vadesiz hesaplarına el konulacağı belirtildi. Can Dündar'ın Çengelköy'de bulunan ve el konulma kararı verilen evi görüntülendi. Dündar'ın evi ve çevresinde sakinlik gözlendi.

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Son dakika! CAN DÜNDAR'IN EL KONULMA KARARI VERİLEN ÇENGELKÖY'DEKİ EVİ GÖRÜNTÜLENDİ - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Karantina kurallarını ihlal edince tepki çeken Rita Ora, jürisi olduğu programdan kovuldu IFAB elle oynama kuralında değişikliğe gitti! Kasıt yoksa gol iptal edilmeyecek TikTok'ta şehitlerimize hakaret eden genç kızın serbest kalmasına başsavcılıktan itiraz Baba, kızını taciz eden belediye işçisini ensesinden tüfekle vurarak öldürdü Şeyma Subaşı ve kız arkadaşları direk dansı yaptı 377 milyon liralık tarımsal destek ödemesi bugün hesaplarda olacak 11 şehidimiz için mesaj yayınlayan Demirtaş'ın, "Şehit" yerine "Yaşamını yitiren askerler" demesi büyük tepki çekti Kasımpaşa'daki Divanhane İBB ile Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı'nı karşı karşıya getirdi