Son dakika haber... Sağlık Bakanı Koca Erzurum'da - Son Dakika

Son dakika haber... Sağlık Bakanı Koca Erzurum'da

16.10.2020 11:24

Son dakika sağlık haberi: Sağlık Bakanı Koca Erzurum'da Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, pandemi sürecinde çalışmaları yerinde görmek için illere yönelik gezilerini sürdürüyor.

Sağlık Bakanı Koca Erzurum'da

ERZURUM - Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, pandemi sürecinde çalışmaları yerinde görmek için illere yönelik gezilerini sürdürüyor. Bakan koca, bugün Erzurum'da pandemi sürecini ve salgınla ilgili mücadeleyi değerlendirecek.

Sabah hava yolu ile Erzurum'a gelen Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'yı Erzurum Valisi Okay Memiş, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Ak Parti İl Başkanı Mehmet Emin Öz ve Sağlık Müdürü Dr. Gürsel Bedir karşıladı.

Erzurum Valiliğine geçen Bakan Koca valilik şeref defterini imzaladı. Burada pandemi ile ilgili kentin yöneticileriyle bir araya gelen Bakan Koca'nın toplantı çıkışında basın mensuplarına açıklama yapması bekleniyor. Bakan Koca, daha sonra Şehir hastanesinde incelemelerde bulunacak. Bakan koca'nın akşam saatlerinde ise basın toplantısı yapması bekleniyor.

Son dakika haber... Sağlık Bakanı Koca Erzurum'da
Son dakika haber... Sağlık Bakanı Koca Erzurum'da
Son dakika haber... Sağlık Bakanı Koca Erzurum'da
Son dakika haber... Sağlık Bakanı Koca Erzurum'da

Kaynak: İHA

Son Dakika Politika Son dakika haber... Sağlık Bakanı Koca Erzurum'da - Son Dakika


Son Dakika

AK Parti'den istifa edeceği konuşulan Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı sessizliğini bozdu Mısırlı sevgilisiyle birinci ayını kutlayan Şeyma Subaşı'ndan aşk mesajı: Melisa'dan sonra ikinci her şeyim Cumhurbaşkanı Erdoğan, saldırıya uğrayan geminin kaptanı ile yeni bir görüşme yaptı Çin'de artık anüsten alınan örneklerle de koronavirüs testi yapılacak Brezilya takımı Palmas başkanı ve 4 futbolcuyu taşıyan uçak düştü! Kurtulan olmadı Meksika'nın ABD sınırındaki Tamaulipas eyaletinde yanmış 19 cansız beden bulundu Konuta büyük zam yolda! Kademeli olarak yüzde 50'ye varan fiyat artışı bekleniyor Yasmin Erbil kırmızı elbiseli pozuyla nefesleri kesti