Ateşe benzin döken genç alevlerin arasından son anda kurtuldu - Son Dakika

Ateşe benzin döken genç alevlerin arasından son anda kurtuldu

24.01.2021 15:47

Karabük'te ısınmak için yaktığı ateşe benzin döken genç adam, yanmaktan son anda kurtuldu. Alevlerin bir anda etrafını sardığı gencin tehlikeli oyunu, 'az kalsın sonunu getiriyordu' dedirtti.

Karabük'e bağlı Eflani ilçesinde yaşayan Ferhat Ölmez isimli bir gencin benzinle oyunu az kalsın sonunu getiriyordu. İzleyenlerin yüreklerinin ağza geldiği görüntülerde, yaptığından habersiz genç, alevlerin ortasında kaldı.

DÜŞÜNMEDEN BENZİN DÖKMEYE BAŞLADI

Göl kenarında arkadaşlarıyla birlikte toplanan Ferhat Ölmez, ısınmak amacıyla karın üzerine ateş yaktı. Ateşi harlamak isteyen Ölmez, olacaklardan habersiz ateşe benzin dökmeye başladı. Aniden alev alan benzin bidonu, alevleri harlayınca akılsız genç yanmaktan son anda kurtuldu.

"BİR YERLERİM YANIYOR"

Olay anları, arkadaşları tarafından saniye saniye kameralara kaydedilirken, düşüncesiz hareketi az kalsın hayatına mal oluyordu. Bir gün öncede aynı hatayı yapan Ferhat Ölmez'in videodaki "Bu ateşi ben beceremiyorum, boyna bir yerlerim yanıyor. Her gün bir yerimi yakıyorum. Çok korktum yine" sözleri ise dikkat çekti.

Ateşe benzin döken genç alevlerin arasından son anda kurtuldu

Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Ateşe benzin döken genç alevlerin arasından son anda kurtuldu - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

İstanbul Valisi Yerlikaya'dan normalleşme açıklaması: Hedefimiz, en düşük risk grubu Son Dakika: Valiliklerden sonra bir açıklama da Milli Eğitim Bakanlığı'ndan! Yüz yüze eğitim 2 Mart'ta Kabine kararlarına göre başlayacak Alex de Souza, bu sezon takım çalıştırmak istemediği için Malatyaspor'un teklifini reddetti Nesli neredeyse tükenmek üzere! Yüzünü bir anlık da olsa gösteren porsuk kamerada Bülent Ersoy, 450 bin TL ödeyerek 55 tilkinin kürkünün kullanıldığı palto satın aldı Mehmet Ali Erbil'den "Ekranlara geri dönecek misiniz?" sorusuna yürek burkan cevap Safranbolu'da heyecan yaratan keşif! 2 bin 500 yıllık gizli geçit bulundu Kısıtlamadan muaf olan vatandaşlar vergi dairelerinde metrelerce kuyruk oluşturdu