Son dakika haberleri | Jandarma'dan demir hırsızlarına suçüstü operasyon - Son Dakika

Son dakika haberleri | Jandarma'dan demir hırsızlarına suçüstü operasyon

14.01.2021 14:47

Edinilen son dakika gelişmesine göre Jandarma'dan demir hırsızlarına suçüstü operasyon Ankara'da çaldıkları 3 ton demiri satmak üzere olan hırsızları jandarma, Sincan Hurdacılar Sitesi'nde suçüstü yakaladı.

Jandarma'dan demir hırsızlarına suçüstü operasyon

ANKARA - Ankara'da çaldıkları 3 ton demiri satmak üzere olan hırsızları jandarma, Sincan Hurdacılar Sitesi'nde suçüstü yakaladı.

Ankara'nın Gölbaşı ilçesinde bir villa inşaatından çaldıkları tespit edilen demir ve inşaat malzemelerini Sincan Hurdacılar Sitesi'nde satmaya çalışan hırsızlar, jandarma ekiplerinin titiz çalışmaları sonucunda suçüstü yakalandı. Ankara İl Jandarma Komutanlığı ve Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde yürütülen çalışmalar neticesinde 3 ton demir ve hırsızlık sırasında kullandıkları araçla birlikte yakalanan E.E. ve S.C. hakkında adli işlem başlatıldı. Jandarma Komutanlığı tarafından yapılan açıklamada hırsızların çaldıkları malzemelerin sahiplerine iade edileceği belirtildi.

Son dakika haberleri | Jandarma'dan demir hırsızlarına suçüstü operasyon
Son dakika haberleri | Jandarma'dan demir hırsızlarına suçüstü operasyon

Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Son dakika haberleri | Jandarma'dan demir hırsızlarına suçüstü operasyon - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Liselerde yüz yüze sınavlar, 8 Mart'tan itibaren yapılacak Tedbirleri hiçe sayıp mekanlarını pavyona çeviren iki işletmecinin sonu karakol oldu Acun Ilıcalı'nın Çağrı Atakan'ı Survivor'dan diskalifiye ettiği öne sürüldü Sevgilisini kaldıkları otel odasında boğazından ve başından bıçaklayarak öldürdü NATO'dan TSK'ya "Mavi Bereli" övgüsü: Seçkin piyadeler Bir çiftin daha sobadan zehirlendiği Adana'da son 3 günde 4 kişi hayatını kaybetti Kız istemeye gittiği eve eşya taşıma asansörüyle balkondan girdi, sevgilisini mutluluktan havalara uçurdu Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kızılcahamam-Çerkeş Tüneli'nin açılışında iki eksik bulup Bakan'ı uyardı
16:44