Son Dakika Haberleri: Saadet Partisi'nin Adayları Belli Oldu

Saadet Partisi'nin Adayları Belli Oldu

4 ay önce

Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Hasan Bitmez milletvekili aday listelerini Yüksek Seçim Kurulu'na teslim etti. Sonrasında ise adaylar açıklandı.

Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Hasan Bitmez milletvekili aday listelerini Yüksek Seçim Kurulu'na (YSK) teslim etti. Teslimin ardından adayları açıklandı.

İŞTE SAADET PARTİSİ'NİN MİLLETVEKİLİ ADAY LİSTESİ

ADANA

1 MUHAMMET ÇELEBİ KEYHIDIR SERBEST

2 AHMET BEYAZ YÖNETİCİ

3 AYŞE TOPAL EĞİTİMCİ

4 SÜLEYMAN ŞENOĞUL SERBEST

5 İBRAHİM ŞAHİN EMEKLİ

6 MUSTAFA ÇEKİLARIZ İNŞAATÇI

7 CUMA ŞAHİN YÖNETİCİ

8 YASEMİN KAPUKAYA YAYINCI

9 SELİM BİLGEN İŞ ADAMI

10 ABDULLAH KAYA MÜTEAHHİT

11 İBRAHİM KARA SERBEST

12 CENGİZ KAYADAN EMLAKÇI

13 OĞUZ GÜÇÜK TURİZİMCİ

14 ABDULLAH ÜMMETOĞLU ESNAF

15 UĞUR MURAT BUĞDAY SERBEST

ADIYAMAN

1 HAŞİM ASNUK YÖNETİCİ

2 ABDULKADİR GÖZLEYİCİ SERBEST

3 CEMAL KILAVUZ EĞİTİMCİ

4 ABUZER TURHAN EĞİTİMCİ

5 FEHİM AYDIN ÖĞRENCİ

AFYONKARAHİSAR

1 SEFA ŞENEL İŞ ADAMI

2 MUSTAFA TAŞKAPI İŞLETMECİ

3 HASAN BASRİ KANTAR

4 HASAN HÜSEYİN UĞURLU MALİ MÜŞAVİR

5 HALİT KUŞ İŞ ADAMI

6 YAŞAR KARAKAYA TÜCCAR

AKSARAY

1 LEVENT SERDAR ŞAHİN MAKİNE MÜHENDİSİ

2 AHMET BÜLBÜL İNŞAAT TEKNİKERİ

3 YUSUF KENAN DURMUŞ İNŞAAT MÜHENDİSİ

4 MUSTAFA AYHAN ESNAF

AMASYA

1 MAHMUT ÇAKAR AVUKAT

2 LEVENT ŞENOL EMEKLİ SUBAY

3 NOĞMAN YÜKSEL TEKNİKER

ANKARA 1.BÖLGE

1 TANJU GÜVENDİREN EMEKLİ HAKİM

2 FATİH BEYAZIT AVUKAT

3 AHMET ÖZKÖK SERBEST

4 HALİL ADIGÜZEL SERBEST

5 İBRAHİM SAYIN ESNAF

6 FARUK BELCİ SERBEST

7 HATİCE NİHAL KORKUTAN AVUKAT

8 HALİS BAL ESNAF

9 MEHMET İNCİ İNŞAAT TEKNİKERİ

10 EMRE AYGÜNOĞLU ESNAF

11 AZİZE SAĞLAMYAŞAR

12 MUSTAFA TOSUNER AVUKAT

13 DİLARA ERANIL SERBEST

ANKARA 2.BÖLGE

1 İLYAS TONGÜÇ EĞİTİMCİ

2 ALİ AKTAŞ AVUKAT

3 ERSAN BİLGİN SERBEST

4 MEHMET BALOĞLU TÜCCAR

5 MUHAMMET FURKAN KAMALAK AVUKAT

6 MERVE AYDINKÜÇÜK EV HANIMI

7 BURHAN KIRMAN TÜCCAR

8 BURHAN GÜMRÜKÇÜ SERBEST

9 OSMAN OKTAY ZİRAAT MÜHENDİSİ

10 TUGAY KARABULUT YÖNETİCİ

11 İLYAS ŞEKER ÖĞRENCİ

ANKARA 3. BÖLGE

1 FATİH AYDIN EĞİTİMCİ

2 PINAR GÖKMEN MÜHENDİS

3 MEHMET FETHİ ÖZTÜRK İNŞAAT MÜHENDİSİ

4 MUSTAFA AYDIN EĞİTİMCİ

6 MUAMMER GÜLAP EMEKLİ

7 ÖMER GÜNAYDIN EĞİTİMCİ

8 MÜZEYYEN SİMİT EV HANIMI

9 YUSUF SUNAR YÖNETİCİ

10 AHMET AVCI AVUKAT

11 İSLAM MERTOĞLU YÖNETİCİ

12 MEHMET ENES ŞAHİN SERBEST

ANTALYA

1 HASAN BURGAN AVUKAT

2 ADEM SARICALAR AVUKAT

3 MEHMET FATİH TEKİN İŞ ADAMI

4 MEHMET EMİN GÖZÜKARA EĞİTİMCİ

5 ZÜBEYDE GÜLER EV HANIMI

6 RUKİYE GÜLŞEN EV HANIMI

7 DÖNAY UYAR PEDEGOJİ

8 SEYYİT HALİL TUNÇ ESNAF

9 RUMEYSA NUR ÇETECİ MİMAR

10 SERVET YILMAZ EV HANIMI

11 HAMZA KARAAĞAÇ EMEKLİ

12 MUSTAFA SİR YÖNETİCİ

13 ERGÜN EREN İŞLETMECİ

14 SÜLEYMAN AKINCI EMEKLİ

15 SEMİH SERDAR DEMİR ZİRAAT MÜHENDİSİ

16 SÜMEYYE GÜLDAL MİMAR

ARDAHAN

1 HAKAN ÇAPAN EĞİTİMCİ

2 MEHMET ŞİMŞEK SERBEST

ARTVİN

1 SALİH BERBER AVUKAT

2 GÜLTEKİN SOYDAN MAKİNE TEKNİKERİ

AYDIN

1-MEHMET İHSAN AYAYDIN

2-ALİ SÖĞÜT

3-MUSA MUÇA

4-CEM ÖZTÜRK

5-MEHMET YÖRÜK

6-SÜLEYMAN ATEŞ

7-FATİH KARAHAN

8-GÜLTEN HANÇER

AĞRI

1 MEHMET ZİYATTİN TOKA

BALIKESİR

1-MUSTAFA YILMAZ

2-EYÜP SABRİ SOLMAZ

3-SEYFETTİN ÇÖZEL

4-RAMAZAN YILDIRIM

5-MER TAŞKIN

6-İBRAHİM HIDIR

7-AHMET PINAR

8-SİNAN BAŞARAN

9-SALİH ORAL ÖVÜÇ

BARTIN

1 ÜNAL YURTBAY

2 MÜCAHİT ABDULLAH

BATMAN

1 FARİS ÖZDEMİR

2 MUSTAFA YILDIZ

3 MEHMET FIRAT

BAYBURT

1-MURAT GÜRBÜZ

BİLECİK

1-SEYFETTİN TIKIZ

2-ETHEM ERSÖZ

BİNGÖL

1-SUAT İŞCEN

2-MUHAMMED FATİH TİRYAKİ

3-VURAL KOŞUNKARTAY

BİTLİS

1 ZİYA KALMACİ

2 MUHAMMED MEHDİ PERTEKLİ

BOLU

1-İSA SAYIN

2-VEYSEL AYEROĞLU

3-DAVUT KARAHAYDAR

BURDUR

1-FATİH TUNÇ ESNAF

2-RAMAZAN KAYABAŞ

3-FETHİ SEMİZ

BURSA 1. BÖLGE

1-GÖKHAN GERÇEK

2-BURAK ÇELİK

3-ELİF SULTAN ŞENDÖL

4-ALİ ÖNCEL

5-HAMZA GÜRSEL

6-CENGİZ ARSLAN

7-DOĞAN ÖZBÜYÜK

8-GÖKSEL RÜSTEM KARAKUZU

9-RABİA IMAMAJ

10-YUNUS EMRE

BURSA 2.BÖLGE

1-MEHMET ATMACA

2-FİKRET BAYRAM

3-EBRAR GÜLSÜM AYGÜN

4-HAMZA AYGÜN

5 -SALİH KOCATEPE

6-KARYAĞDI BERKELİ

7-SELAHATTİN AFŞAR

8-RABİA ÖRNEK

9-CUMA YILDIRAK

10-CAN TATAR

DENİZLİ

1-AHMET ERYILMAZ

2-TANER İZGİ

3-SEVİL AKTAŞ

4-ABDULLAH ÖZEREN

5-HALİL İBRAHİM VAROL

6-MEHMET ALİ SEZER

7-MEHMED SAİD TOPUZ

8-KUDRET İLHAN

DİYARBAKIR

1-SEYYİT HAŞIM HAŞİMİ İŞ ADAMI

2-BÜLENT KAYA AVUKAT

3-FESİH BOZAN YÖNETİCİ

4-ALAADDİN TAN İŞ ADAMI

5-HÜSEYİN İHSAN YENİCE AVUKAT

6-MEHMET ÖCAL SERBEST

7-ABDURRAHMAN ERGİN YÖNETİCİ

8-MUHAMMET MUHYETTİN KAYAN İNŞAAT MÜHENDİSİ

DÜZCE

1-MUSTAFA ZORLU İKTİSATÇI

2-AHMET SERDAR ERDEM ELEKTRONİK MÜHENDİSİ

3-FATİH MEHMET GÜNER ESNAF

EDİRNE

1-ALİ ERHAN DEMİRKIRAN EMEKLİ

2-AYHAN ÖZKAN SERBEST

3-MANSUR İRİŞ SERBEST

4-RECAİ TAŞKIN EMEKLİ

ELAZIĞ

1-İBRAHİM HACIBEKİROĞLU TÜCCAR

2-MUHAMMED NEDİM SADAK SERBEST

3-MUSTAFA EMRE İŞÇİ

4-ÖZKAN ERGEN İMAM HATİP

5-ABOBEKİR TANYILDIZI EMEKLİ

ERZİNCAN

1-ALİ CEBECİ İŞ ADAMI

2-HALİL İBRAHİM KUTLU MAKİNE MÜHENDİSİ

ERZURUM

1-FAİK ÇALIK ESNAF

2-ABDULLAH POLAT SERBEST

3-MURAT OZAN ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ

4-NİZAMETTİN AKÇIL SERBEST

5-AYHAN ERKEM ESNAF

6-YUSUF KOLİKISA MÜHENDİS

ESKİŞEHİR

1-FESİH BİNGÖL İNŞAAT MÜHENDİSİ

2-NAZİF AYAZ YÖNETİCİ

3-SERAP DEMİR SERBEST

4-MUHAMMET GÜNEY EMEKLİ

5-MUHAMMED ALİ KÖSE MUHASEBE UZMANI

6-YASİN YENTÜRK MÜTEAHHİT

7-ADİL KESER AVUKAT

GAZİANTEP

1-AHMET FARUK ÜNSAL MÜHENDİS

2-HALİL KILIÇ AVUKAT

3-ŞIHMÜSLÜM BULANIK MÜTEAHHİT

4-MURAT ŞENEL AVUKAT

5-ALİ MULLAOĞLU SERBEST

6-MUSTAFA YAKUT SERBEST

7-MUSTAFA ÖZTÜRK TİCARET

8-ARZU KARTAL YÖNETİCİ

9-AHMET NECATİ SARI NAKLİYECİ

10-MEHMET HAYRİ GÖREN ÇİFTÇİ

11-ZEYNEL ABİDİN DARĞIN ESNAF

12-ADİLE GÜLAY İNGEL EV HANIMI

13-MUSTAFA AKAR ESNAF

14-HASAN KOCAMAN ESNAF

GİRESUN

1-BEKİR DEMİRKAYA İŞ ADAMI

2-GÖKSEL GÜNEŞ AVUKAT

3-HAYATİ FİKRİ TOPKAR EMEKLİ

4-BEKİR TOSUN İŞ ADAMI

GÜMÜŞHANE

1-AKIN DEMİR AVUKAT

2-CELALETTİN KARAKOÇ EĞİTİMCİ

HAKKARİ

1-ABDÜLVAHİT ÇİFTÇİ ESNAF

2-YAVUZ DALGIÇ EMLAKÇI

3-YUSUF KESKİN ESNAF

HATAY

1-NECMETTİN ÇALIŞKAN İŞ ADAMI

2-MUSTAFA EĞE SİGORTACI

3-HALİL ÇELİK ESNAF

4-ABDULLAH AYDIN DEMİR YÖNETİCİ

5-AYŞEGÜL KÜÇÜK YÖNETİCİ

6-ATİLA EROL İŞ ADAMI

7-YUSUF ÇİÇEK İŞÇİ

8-RAMAZAN ÖKSÜZ İŞ ADAMI

9-FATİH DÖKMECİ TÜCCAR

10-MEHMET AYDOĞAN MUHASEBECİ

11-UĞUR URAL ZİRAAT TEKNİKERİ

ISPARTA

1-CEVAT GENÇAY MOBİLYACI

2-DİNÇER DEMİREZEN SERBEST

3-İBRAHİM ATEŞ ESNAF

4-HÜSEYİN EROĞLU İNŞAAT TEKNİKERİ

IĞDIR

1-ALİ GÜNER EĞİTİMCİ

2-SEYİT ZAHİR KOŞİK SERBEST

İSTANBUL 1.BÖLGE

1-ABDULLAH SEVİM EĞİTİMCİ

2-YILMAZ BAYAT MÜHENDİS

3-DİCLE ŞİT EV HANIMI

4-AHMET TÜRKCAN YÖNETİCİ

5-MEHMET ALİ ÖZGÜR

6-PAKİZE YÜZBAŞIOĞLU İŞLETMECİ

7-MEHMET FATİH AKDAĞOĞLU İNŞAAT TEKNİKERİ

8-ABDULHALİM MEŞE YÖNETİCİ

9-CEM KAYA KARATÜN AVUKAT

10-ALEV SEZEN AVUKAT

11-ADEM BOZ LOJİSTİK

12-FEHİM HAVA TÜCCAR

13-YUSUF YÜKSEL TÜCCAR

14-ŞEREF KAÇMAZ İŞLETMECİ

15-RESUL KILIÇ ESNAF

16-ABDÜLKADİR ARSLAN TÜCCAR

17-AHMET BARAN

18-AYSUN BAYRAKTAR EV HANIMI

19-RECEP KARAKOÇ İŞLETMECİ

20-FAHRETTİN COŞKUN

21-FESİH TAYBAR

22-MUSTAFA KOCABEY AVUKAT

23-TURGUT DANACI ESNAF

24-ALİ KEMAL DERİN

25-GONCA NUR ASLAN EV HANIMI

26-MUHAMMET DUMAN AVUKAT

27-MUAMMER KOÇ İLAHİYATÇI

28-HALİL İBRAHİM SERBEST

29-NAFİYE SAÇI ÖĞRENCİ

30-ERDOĞAN USLU TÜCCAR

31-MURAT ÇEKER

32-SELAHATTİN ASLAN

33-HAKAN AKTAŞ İKTİSATÇI

İSTANBUL 2.BÖLGE

1-BİROL AYDIN EĞİTİMCİ

2-SAMET SAMİ TEMEL ELEKTRONİK MÜHENDİSİ

3-MUSTAFA KAYA EĞİTİMCİ

4-BİLAL AY

5-FATMA NEVİN GÖKÇE

6-MUHAMMED EMİN TOPSAKAL BİLGİSAYAR MÜHENDİSİ

7-MUSTAFA YAMAN AVUKAT

8-BİLAL AYDIN İKTİSATÇI

9-MİKAİL KABAK DOKTOR

10-TUĞRUL YALÇINKAYA İŞLETMECİ

11-ZEYNEP ŞULE RIDVANOĞLU

12-EROL URHAN

13-ADEM AKBULUT

14-ÖZGÜR ATAK İKTİSATÇI

15-İLKER ÇİFTÇİ İŞLETMECİ

16-RECEP POLAT İKTİSATÇI

17 -NİHAT ŞADOĞLU TÜCCAR

18-MUHAMMED GAZİ KILIÇ

19-YASEMİN BİLNUR ERENCİ

20-HÜSEYİN AYDOĞAN TÜCCAR

21-MEHMET FATİH AKYÜZLÜ

22-MAHİR SEZGİN AVUKAT

23-TÜLAY VIZVIZ

24-MUSTAFA UĞUR DOĞAN

25-NURSENA ULUSOY

26-SELİM BAŞPINAR MÜHENDİS

27-HABİBE ERDOĞAN

İSTANBUL 3.BÖLGE

1 ALTAN TAN MÜHENDİS

2-HASAN BİTMEZ EĞİTİMCİ

3-NAGEHAN GÜL ASİLTÜRK YÖNETİCİ

4-İBRAHİM YILDIZ AVUKAT

5-MESUT ÖZLEM MÜHENDİS

6-EBRAR BEZCİ İŞLETMECİ

7-YAŞAR AVCI

8-OSMAN BAŞ ESNAF

9-YUNUS AKSOY MAKİNE MÜHENDİSİ

10-MESUDE DÖNMEZ EV HANIMI

11-NEŞET ÇEVİK TÜCCAR

12-ADNAN HACIABDULLAHOĞLU KİMYAGER

13-TUNCER KOĞA

14-ENDER ESİNER

15-KADİR TOKALI

16-CANER BİTİŞ

17-EMİNE ÖZTÜRK ULUSLARARASI ILIŞKİLER

18-HASAN KARA

19-ADNAN ŞAHİN EMEKLİ SUBAY

20-AHMET ÖZSEVEN

21-İLKNUR GÖKDEMİR TARİHÇİ

22-SUAT KOÇYİĞİT AVUKAT

23-FUNDA YALÇIN BOZKURT

24-MUHAMMED TAHA KILIÇOĞLU EĞİTİMCİ

25-FERİT DURBİN AVUKAT

26-ÖMER KOÇAK TEKNİKER

27-BİLAL TATAR TÜCCAR

28-MEVLÜT İRFAN BAHADIR AVUKAT

29-FEYZA GÜRBÜZ ULUSLARARASI ILIŞKİLER

30-MUHAMMED MUSAB DEMİRER AVUKAT

31-KENAN KARAGÜZEL ESNAF

32-MUSTAFA ÇALKAN

İZMİR 1.BÖLGE

1-ZEKERİYE HAZIRBULAN MÜHENDİS

2-OZAN GANİÜSMEN DOKTOR

3-TURHAN TUTUMLU AVUKAT

4-MÜMİN BAŞTÜRK ELEKTRİK TEKNİSYENİ

5-SELÇUK KAVUŞAN PAZARLAMA

6-SUNA CANITEZ EMEKLİ

7-UĞUR TÜRKER MÜHENDİS

8-HAMZA DEMİR MÜHENDİS

9-İBRAHİM DEMİR AVUKAT

10- BEKİR ÇALIŞKAN MALİ MÜŞAVİR

11-HALİL YALÇINKAYA ESNAF

12-KASIM OCAK BANKACI

13-FURKAN TURGUT ÖĞRENCİ

14-MEHMET EMİN ALTINBAŞ ESNAF

İZMİR 2.BÖLGE

1-ŞERAFETTİN KILIÇ MALİ MÜŞAVİR

2-CEREN KARA YÖNETİCİ

3-VEDAT KOLUKISA AVUKAT

4-MESUT DAĞ MİMAR

5-ZEKİ KAYA MÜHENDİS

6-MEHMET EMRE BOZABA DİŞ HEKİMİ

7-ALİ ÇAKIR İŞ ADAMI

8-ŞAHAP BOZKURT ÇİFÇİ

9-MUHSİN GİRCUDE SERBEST

10-SERVET YILDIZ ESNAF

11-SÜMEYYE ORHAN EV HANIMI

12-MAHMUT DOST İLAHİYATÇI

13-ERDEM YILMAZ ESNAF

14-İSMET TOPAL EMEKLİ

KAHRAMANMARAŞ

1-ÖKKEŞ NARLI TEKSTİL MÜHENDİSİ

2-VAHAP KARPINAR ÖĞRETMEN

3-İSHAK KÖROĞLU İŞ ADAMI

4-SULTAN KAMALAK EV HANIMI

5-CİHAT DİNLER YÖNETİCİ

6-MANSUR ÖZCAN TEKNİKER

7-BURAK DOLUZENGİN AVUKAT

8-AHMET ZOR SERBEST

KARABÜK

1-MUHSİN ÇEBİ ESNAF

2-MEHMET YÜCE İNŞAAT MÜHENDİSİ

3-İSMAİL KİRENLİ EMEKLİ

KARAMAN

1-ORHAN SOYDAN YÖNETİCİ

2-ALİ ÇİFTÇİ EMEKLİ

3-MELEKHAN KAVAS EV HANIMI

KARS

1-SEZGİN YILDIZ EĞİTİMCİ

2-BÜLENT ALTUN OTOMOTİV

3-TAHİR TAHİROĞLU İKTİSATÇI

KASTAMONU

1-BİLAL ÇODUR SERBEST

2-NECATİ YAVUZ EMEKLİ

3-HULUSİ ÖZBEK SERBEST

KAYSERİ

1-MAHMUT ARIKAN İNŞAAT MÜHENDİSİ

2-HAŞİM ÖZÇELİK HARİTA MÜHENDİSİ

3-AHMET ULUSOY SİGORTA ACENTESİ

4-HATİCE SÜMEYYE BOZKURT PSİKOLOG

5-İSMAİL ÇELEBİ EMEKLİ

6-BAKİ COŞKUN AVUKAT

7-İBRAHİM BIYIKLIOĞLU MÜHENDİS

8-ASİYE ÇAKIRLI ESNAF

9-ÖZKAN YÜREK AVUKAT

10-RABİA ÇAĞRICI ÖĞRENCİ

KIRIKKALE

1-FARUK VURGUN TEKNİKER

2-SELAMİ ÇAKIR İŞÇİ

3-MÜİN YILDIZ EMEKLİ

KIRKLARELİ

1-SALİH MEHMET AYDIN YÖNETİCİ

2-GÜNER AYDIN İŞ ADAMI

3-BÜŞRA SAVAŞ ÖĞRETMEN

KIRŞEHİR

1 MUSTAFA ÇAKIR MAKİNE MÜHENDİSİ

2 HÜSEYİN ESERER İMAM HATİP

KİLİS

ŞERİF KARAKURT İKTİSATÇI

MEHMET SALİH ÖZOĞUZ SERBEST

KOCAELİ

1-SİNAN EJDEROĞLU MAKİNE MÜHENDİSİ

2-RECEP SARIDOĞAN ESNAF

3-REYHAN ŞENGÜN GİYİM TASARIM

4-VOLKAN GEMİKSİZ TİCARET

5-İBRAHİM BIYIKLI İŞLETMECİ

6-NİHAT YILDIZ İŞ ADAMI

7-SİNAN YOLCU SERBEST

8-ÖMER FARUK YILDIRIM AVUKAT

9-SEDAT USLU YÖNETİCİ

10-FAHRETTİN TAŞKAYA TÜCCAR

11-FATMA BETÜL ULUDAĞ EV HANIMI

12-FATİH KARAMAN PAZARLAMA

13-LATİF GÖKHAN DURTAŞ İNŞAAT MÜHENDİSİ

KONYA

1-MUSTAFA ÖZKAFA YÖNETİCİ

2-HASAN HÜSEYİN UYAR AVUKAT

3-MUSTAFA DERBENTLİ AVUKAT

4-SİNAN TOPRAK MÜHENDİS

5-MUHAMMET UZUN TİCARET

6-AHMET BÜYÜKTERMİYECİ TİCARET

7-YAVUZ AYDIN EMEKLİ

8-KENAN ÖZCAN MÜHENDİS

9-İSMAİL HAKKI BACAK SANAYİCİ

10-İSMAİL AYDİLEK EĞİTİMCİ

11-MAHMUT SAMİ BÜYÜKYILMAZ AVUKAT

12-İSMAİL BULUT MÜHENDİS

13-ÖMER MÜCEVHER MÜHENDİS

14-SEFA YILMAZ ÖĞRENCİ

15-KERİM ŞENEL EMEKLİ

KÜTAHYA

1-ÖMER FARUK EVREN ÖZEL DANIŞMAN

2-FATİH BOZAN İŞLETMECİ

3-NURULLAH GÜNGÖR ÖĞRENCİ

4 HASAN ÖZBAL ÖĞRENCİ

5 RÜMEYSA POYRAZ ÖĞRENCİ

MALATYA

1-MEHMET KAYA ASİLTÜRK İŞ ADAMI

2-ABUZER GÖGÜS VETERİNER

MALATYA 3-YUNUS SAVAŞ SERBEST

MALATYA 4-MUSTAFA PARLAKYILDIZ ESNAF

MALATYA 5-MUHAMMET İKBAL YILDIZ ÖĞRENCİ

MALATYA 6-ADNAN ÖZDEMİR EMEKLİ

MANİSA

1-MEHMET ÖNAL İŞ ADAMI

2-MUSTAFA ARİF AYSU SERBEST

3-ZEKAYİ YILMAZ ESNAF

4-BİLAL KİŞEÇOK MÜTEAHHİT

5-ABDULLAH YILMAZ EMEKLİ

6-MEHMET TONBALAK DİN GÖREVLİSİ

7-OLGUN OKTAY DEMİRCAN EMEKLİ ASKER

8-MUSTAFA ERKAN İŞÇİ

9-MUHAMMET FATİH KAYA ÖĞRENCİ

10- NİHAT KOCAÇAKIR ÖĞRENCİ

MARDİN

1-MEHMET ALİ KILIÇ EĞİTİMCİ

MARDİN 2-MEHMET YILDIZ ÖĞRETMEN

MARDİN 3-SUUT CEVHEROĞLU ZİRAAT MÜHENDİSİ

MARDİN 4-AHMET İLETMİŞ TÜCCAR

MARDİN 5-HALİME DABAKOĞLU EV HANIMI

MARDİN 6-ÖMER ÇİFÇİ TEKNİKER

MERSİN

1-SONER ÇONTAR VETERİNER

2-NURBAKİ ŞAHİN DIŞ TİCARET

3-AYHAN BAYRAM MUHASEBECŞ

4-ESAT GÜNEŞ SERBEST

5-BURAK CANLI AVUKAT

6-BEKİR AYDIN REKLAMCI

7-HASİBE YILDIZ EV HANIMI

8-REMZİ YİĞİTALP SERBEST

9-GÖKHAN ALAGÖZ MÜHENDİS

10-MUSTAFA CAN SERBEST

11-ARİF ŞAHBAZ SERBEST

12-AYŞE GÜLİZ YENEN EV HANIMI

13-YUSUF GÜLMEZ DEKORASYON

MUĞLA

1-ÖMER ULUDAĞ TASARIMCI

2-İLHAN ÖZLER ESNAF

3-FURKAN DUMAN MİMAR

4-MUHAMMED NECİP GENCER SERBEST

5-SALİHA GÜZEL EV HANIMI

6-MUSA ERGİN SERBEST

7-SAYİT AYDIN EMEKLİ

MUŞ

1-NAZIM ÇELİK TÜCCAR

2 MEHMET ŞAH SABAK SERBEST

3 KEMAL İNDİÇ ÇİFTÇİ

4 HUDEYDA BOZYEL İŞÇİ

NEVŞEHİR

1-MUSTAFA AYDEMİR İLAHİYATÇI

2-ABBAS BÜKEN SERBEST

3-MUAMMER KEÇE SERBEST

NİĞDE

1-AHMET BİNİCİ SERBEST

2-TAKİ KUZHAN

3-NEDİME FATMA KOÇER EV HANIMI

ORDU

1-ERKAN TEMİZ AVUKAT

2-MUAMMER BİLGİÇ EĞİTİMCİ

3-AHMET TOKLUCUOĞLU HALKLA İLİŞKİLER

4-HALİT DUYAR MÜHENDİS

5-ERHAN KAYA VETERİNER

6-AHMET TOPALOĞLU İKTİSATÇI

OSMANİYE

1-İSLAM KORKMAZ İŞLETMECİ

2-MAHMUT USTAHALİLOĞLU AVUKAT

3-ORHAN İLENGİZ YÖNETİCİ

4-ÖKKEŞ DAĞLI SERBEST

RİZE

1-MUHAMMET KAÇAR AVUKAT

2-GÜLHAN HAFIZOĞLU EĞİTİMCİ

3-BURAK UZUN SERBEST

SAKARYA

1-EYÜP YILDIRIM SERBEST

2-ALİ SEYYAR İKTİSATÇI

3-ŞEREF TAN İŞ ADAMI

4-ALİ FETHİ GÜRLER AVUKAT

5-AYŞE GÜÇLÜ SERBEST

6-KERİM ALİ AKSOY İŞLETMECİ

7-FURKAN CEBECİ ESNAF

SAMSUN

1-İSMAİL HAKKI AKKİRAZ EĞİTİMCİ

2-MUSTAFA ÖCAL SERBEST

3-HASAN ÖZTÜRK SİGORTACI

4-İBRAHİM GÜMÜŞOĞLU YÖNETİCİ

5-BUŞRA GENEZ JEOFİZİK MÜHENDİSİ

6-ABDULVAHAP BİLEN BİLGİSAYAR MÜHENDİSİ

7-MUHAMMET KUZUBAŞ AKADEMİSYEN

8-HÜSEYİN ŞİMŞEK TÜCCAR

9-ŞUAYIP SARI İŞ ADAMI

SİİRT

1-MEMET SAMİ ARIKAN MAKİNE MÜHENDİSİ

2-MEHMET NURULLAH IŞIK ULUSLARARASI ILIŞKİLER

3-BARIŞ ÖZCAN ESNAF

SİNOP

1-İSLAM İNCE İŞ ADAMI

2-MUSA AKMAN YÖNETİCİ

SİVAS

1-DURSUN COŞAR MALİ MÜŞAVİR

2- MİHRİBAN GELDİ EV HANIMI

3-MEHMET ÖZTÜRK İŞ ADAMI

4-YAHYA NALBANT SERBEST

5-SAFA ÇİĞDEM SERBEST

TEKİRDAĞ

1-ARSLAN ATEŞ YÖNETİCİ

2-UĞUR GÜREL MALİ MÜŞAVİR

3-İBRAHİM İNCİ MÜHENDİS

4-HALİL İBRAHİM KART SERBEST

5-MUHAMMET ÖZKÜTÜKÇÜ İKTİSATÇI

6-MUHAMMED YAMAN ÖĞRENCİ

7-FATİH TOYTEKİN ÖĞRENCİ

TOKAT

1-BİLAL METEHAN AYDIN MÜHENDİS

TOKAT 2-SADİ ARHAN SERBEST

TOKAT 3-AYŞE GÖNAN EĞİTİMCİ

TOKAT 4-İHSAN YİĞİT İŞLETMECİ

TOKAT 5-ALİ KÜÇÜK SERBEST

TRABZON

1-CEVAT KURT ESNAF

2-MURAT ÖZCAN EĞİTİMCİ

3-ÜMİT ÇEBİ YÖNETİCİ

4-FURKAN ENES KOCAGÖZ YÖNETİCİ

5-İBRAHİM BAŞ İNŞAAT MÜHENDİSİ

6-MEHMET UZ İNŞAAT MÜHENDİSİ

TUNCELİ

1-MUHAMMED MÜCAHİD ERGEN SERBEST

UŞAK

1 RAMAZAN YAVUZ ACAR İNŞAAT MÜHENDİSİ

2 HÜSEYİN ÇAKMAK HARİTA MÜHENDİSİ

3 İBRAHİM DAĞGEZEN İNŞAAT MÜHENDİSİ

VAN

1 ÖZAY İLHAN VETERİNER

2-MEHMET NECİP YAVUZER EMEKLİ

3-MEHMET ENGİN GÜNGÖR YÖNETİCİ

4-NEVZAT YAĞAR EMEKLİ

5-YUSUF ÖZEN İŞÇİ

6-SIDIKA EBİNÇ EV HANIMI

7-MEHMET ŞİRİN CENGİZ ESNAF

8-MUSTAFA TERİM EMEKLİ

YALOVA

1-MUSTAFA BALTA MÜHENDİS

YALOVA 2-FEVZİ AYGÜN ESNAF

YALOVA 3-İSMAİL KUZU EMEKLİ

YOZGAT

1-MEHMET DEMİREL İŞ ADAMI

2-ZİYA KOÇAK TURİZİMCİ

3-ALİ YURT YÖNETİCİ

4-İRFAN TAŞKIN FİZİKÇİ

ZONGULDAK

1 BURAK EROL MÜHENDİS

2 GÖKHAN GÖKTAŞ MÜHENDİS

3 MEHMET YAMAN MÜHENDİS

4 ENGİN ZEREN MALİ MÜŞAVİR

5 YAVUZ SÜLEYMAN KÜŞ İMAM HATİP

ÇANAKKALE

1 MUHARREM HOŞGÖR EĞİTİMCİ

2 MUHAMMED ERER İŞLETMECİ

3 FATMA FUNDA ÇİFTÇİ EMEKLİ

4 ALİ ALGÜL SERBEST

ÇANKIRI

1 YAŞAR ÇERİBAŞ İŞ ADAMI

ÇANKIRI 2 ÖMER UZUN ESNAF

ÇORUM

1 AHMET BÖLÜKBAŞ TİCARET

2 FARUK CIDIK MUHASEBECİ

3 AHMET AKİF ÇOBAN İŞLETMECİ

4 MUHAMMET ALİ KARATEPE SERBEST

ŞANLIURFA

1 MUSTAFA NİYAZİ YANMAZ ECZACI

2 HÜSEYİN DOLAP OPERATÖR

3 RIDVAN SÖYLEMEZ İŞ ADAMI

4 İZZET ÇİFTÇİ TÜCCAR

5 AYŞE EROĞLU EV HANIMI

6 KASIM KARADAŞ AVUKAT

7 ZİYA AYDIN AVUKAT

8 DAVUT KÜÇÜK AVUKAT

9 AZİZ ŞAHAPOĞLU MUHASEBECİ

10 MEHMET ŞÜKRÜ YILDIRIM TÜCCAR

11 BUŞRA MEN TARİHÇİ

12 ŞEYHİSA KOŞDAŞ ÖĞRENCİ

13 MEHMET YAŞUK İŞ ADAMI

14 İBRAHİM KAPLAN BANKACI

ŞIRNAK

1-ABDULLAH UMRAN EKİNCİ AVUKAT

2-FAİK BUĞDAY ZİRAAT MÜHENDİSİ

3-NİZAR ÖZDEN DIŞ TİCARET

4-ZEKİ BEGİŞ SERBEST

DYP'Lİ FARİS ÖZDEMİR

HDP'den ayrılan Diyarbakır Milletvekili Altan Tan, SP'nin İstanbul 3. bölge 1. sıra milletvekili adayı oldu. Bölgenin etkin isimlerinden eski DYP milletvekillerinden Faris Özdemir Batman'dan, eski AK Parti milletvekili Ahmet Faruk Ünsal da SP'den aday oldu. Ünsal, Mazlum-Der'in de yöneticiliğini yapmıştı.

DİYARBAKIR'DA HAŞİM HAŞİMİ

Geçmişte Refah Partisinden (RP) Cizre Belediye Başkanlığı, yine RP'den ve Fazilet Partisinden milletvekilliği yapan Seyit Haşim Haşimi de SP'nin Diyarbakır listesinin başında yer aldı. Haşimi, 7 Haziran seçimlerinde AK Parti'den, 1 Kasım seçimlerinde de bağımsız milletvekili aday adayı olmuştu.

ANKARA'DA SÜRPRİZ ADAY

SP listesindeki önemli sürprizlerden biri de, Ergenekon operasyonları sürecinde gözaltına alınıp tutuklanan, geçmişte Ankara DGM'de de görev alan emekli hakim Tanju Güvendiren'in Ankara 1. bölge 1. sıradan aday gösterilmesi oldu.

Konya'nın eski Belediye Başkanlarından Mustafa Özkafa da SP tarafından Konya'dan aday gösterildi.

İşte AK Parti'nin 27. Dönem Milletvekili Aday Listesi

İşte CHP'nin 27. Dönem Milletvekili Aday Listesi

İşte İyi Parti'nin 27. Dönem Milletvekili Aday Listesi

HDP'nin Milletvekili Aday Listesi Belli Oldu!

İşte MHP'nin 27. Dönem Milletvekili Aday Listesi




40 Yıl Önce Kaybolan Kıbrıslı Türk'ün Cansız Bedeni, Midesindeki Tohumdan İncir Ağacı Çıkınca Bulundu Şarkıcı Tuba Ekinci, Sevgilisi ile Dudak Dudağa Poz Verdi

Başkan Erdoğan, Yeni Havalimanı'nın Açılışının Ertelendiği İddiasını Yalanladı: Öyle Bir Şey Yok