Son Dakika Haberleri: Sp Genel Başkanı Kamalak, Kütahya'da Belediye Başkan Adaylarını Tanıttı

Sp Genel Başkanı Kamalak, Kütahya'da Belediye Başkan Adaylarını Tanıttı

Saadet Partisi (SP) Genel Başkanı Mustafa Kamalak, Kütahya'da partisinin düzenlediği belediye başkan adayları tanıtım toplantısına katıldı.
Belediye Kültür Sarayı'ndaki aday tanıtım toplantısına, SP İl Başkanı Ali İhsan Oturak, Kütahya...

06.12.2013 22:58
Sp Genel Başkanı Kamalak, Kütahya'da Belediye Başkan Adaylarını Tanıttı,
Saadet Partisi (SP) Genel Başkanı Mustafa Kamalak, Kütahya'da partisinin düzenlediği belediye başkan adayları tanıtım toplantısına katıldı.

Belediye Kültür Sarayı'ndaki aday tanıtım toplantısına, SP İl Başkanı Ali İhsan Oturak, Kütahya Belediye Başkan Adayı İsmail Tunca, belediye başkan adayları il, ilçe ve belde teşkilatı üyeleri ve çok sayıda partili katıldı. Belediyecilik dendiği zaman akla milli görüşün geldiğini ifade eden SP Kütahya Belediye Başkan Adayı İsmail Tunca, "Saadet Partisi gerek teşkilat olarak gerekse çalışkanlığıyla ön gözde partidir. Belediyecilik denildiğinde akla milli görüş gelir. Belediyecilikte devrim sayılacak hizmetleri milli görüş belediyeleri gerçekleştirmiştir. 31 Mart sabahına kadar tüm gücümüzle çalışarak yeni bir Kütahya kurmaya söz veriyorum" dedi.

Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, yaptığı konuşmada, "Milli görüş belediyeciliği sayesinde belediyelerde devrim gerçekleştirilmiştir. Hizmet belediyeciliği başlamıştır. Milli görüş anlayışına göre halka hizmet, hakka hizmettir. Biz halka yapılan hizmeti bir ibadet görevi gibi gören bir topluluğuz. Biz Refah Partisi döneminde kazandığımız belediyelerin kapılarına, 'Rüşvet alan da veren de melundur' yazılı tabela astırmıştık. Fakat bizden sonra gelenler bu tabelaları kaldırdı. Şimdi tekrar kazandığımız belediyelerin kapısına yine aynı tabelaları asacağız. Kütahya'dan başlamak üzere 13 ilçe ve 14 beldesinden 556 köyünden 312 mahallesinden başlamak üzere Türkiyemizi yaşanabilir bir ülke haline getirmek için halkımızın desteğini bekliyorum. Fatih'lerin Yavuz'ların, Kanuni'lerin ülkesini batıya Türkiye'yi kul köle olan bir ülke değil, ecdadımızın ülkesi gibi anlı ak, başı dik İslam alemine, hatta tüm insanlığı önder olabilecek bir Türkiye için destek istiyoruz" diye konuştu.

Konuşmaların ardından Mustafa Kamalak ve parti yönetimi, belediye başkan adaylarıyla el ele vererek fotoğrafı çektirdi. - KÜTAHYA

SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.03.2015 08:53:50. #.233#
ŞUAN BURADASINIZ: Son Dakika Haberleri: Sp Genel Başkanı Kamalak, Kütahya'da Belediye Başkan Adaylarını Tanıttı
[Hata Bildir]