Son Dakika Haberleri: Süleyman Soylu, "Berat Albayrak'la Aranız Nasıl" Sorusuna Yanıt Verdi: Aramız Gayet İyi, Aynı Takımı Tutuyoruz

Süleyman Soylu, "Berat Albayrak'la Aranız Nasıl" Sorusuna Yanıt Verdi: Aramız Gayet İyi, Aynı Takımı Tutuyoruz

12 ay önce

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'la aralarında sorun olduğu iddialarına "Aramız gayet iyi. Kabinede iki arkadaşız. İkimiz aynı futbol takımını tutuyoruz." diyerek yanıt verdi.

Süleyman Soylu,

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, CNN TÜRK'te Buket Aydın'ın sunduğu "40"a konuk oldu. Bakan Soylu, 'Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'la aranız nasıl?' sorusuna yanıt verdi.

"EŞLERİMİZ İYİ ARKADAŞ"

"Aramız gayet iyi. Kabinede iki arkadaşız. İkimiz aynı futbol takımını tutuyoruz. Eşlerimiz iki iyi arkadaş. Aynı davanın adamlarıyız ve bir mücadele yapıyoruz" diyen Bakan Soylu, şunları söyledi:

Berat Albayrak

"SİYASETİNDE KENDİ MAGAZİNİ VAR"

"Siyaset içerisinde bu tip tezvirat çok yapılır, yapılacaktır da zaten. Berat Bey iyi yetişmiş bir adam. Hakikaten iyi yetişmiş. Aklı hızlı çalışan bir adam. Bunu başka ortamlarda söylediğim için de söyleyebiliyorum. Memleketimizin böyle iyi yetişmiş insanlara ihtiyacı var. Ama ne olacak, birilerinin arasında bir takım dedikodular oluşturacaklar ki siyasetin de kendi adına magazini var. O magazin de bir taraftan yürüyecek. Biz işimize bakıyoruz. İşimize bakmaya da devam edeceğiz."

Süleyman Soylu

OMUZ ATMA VAKASI

Albayrak ve Soylu, YAŞ toplantısı öncesinde yaşanan gergin çarpışması sonucu sosyal medyanın gündemine oturmuştu.

Süleyman Soylu, Berat Albayrak'la Aranız Nasıl Sorusuna Yanıt Verdi: Aramız Gayet İyi, Aynı Takımı Tutuyoruz
CHP'de Adı Ankara İçin Konuşulan Cengiz Topel Yıldırım, İYİ Parti Lideri Akşener'le Görüştü

İBB Başkanlığı İçin İlk Adımı Çin'de Attığı Söylenen Binali Yıldırım'ın Adaylığı 22 Aralık'ta Açıklanacak

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, FETÖ Elebaşı Gülen'in "Eninde Sonunda Alınacağını" Söyledi

Haber Yayın Tarihi: 06.12.2018 07:42 Talihsiz vatandaşın cansız bedeni "Ölüü" yazan duvarın önünde bulundu
Genç kızın denize atlayıp intihara kalkıştığı anlar kamerada Yaşar Büyükanıt, ölmeden önce verdiği son röportajda FETÖ'cü savcıyı affetmedi