Tarsus Belediyesi 40 kişilik özel temizlik ekibi kurdu - Son Dakika

Tarsus Belediyesi 40 kişilik özel temizlik ekibi kurdu

21.01.2021 15:25
Tarsus Belediyesi 40 kişilik özel temizlik ekibi kurdu, System.String[]

Tarsus Belediyesi'nce kurulan 40 kişilik ekip, çalıştıkları mahallelerde yeşil alan düzenlemesi, mahalle ve sokak temizliği, yol bakım ve onarım çalışması yapıyor.

Tarsus Belediyesi'nce kurulan 40 kişilik ekip, çalıştıkları mahallelerde yeşil alan düzenlemesi, mahalle ve sokak temizliği, yol bakım ve onarım çalışması yapıyor.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Temizlik İşleri, Park ve Bahçeler ile Fen İşleri Müdürlüğü'nden gelen personelin oluşturduğu 40 kişilik ekip, her hafta 1 mahallede temizlik, bakım onarım ve yeşil alan düzenlemesi yapıyor.

Açıklamada kentin tüm noktalarında görüntüyü bozan ve çevre kirliliğine neden olan aksaklıkları ortadan kaldırmak ve halkın taleplerine göre çalışma yapmaya büyük özen gösterdiklerini belirten Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan, "Kadim kentimiz Tarsus'u pırıl, pırıl yapana kadar mahallelerdeki tespit ettiğimiz aksaklıkları gidermek için çalışmalarımız aralıksız şekilde devam ediyor. Türkiye'nin en büyük ilçelerinden birisi olan ilçemize hizmet götürme çabası içerisindeyiz. 179 mahallemizi tek tek geziyoruz. Buralarda tespit ettiğimiz sorunları çözmek ve gerekli hizmetleri halkımıza sunmak için planlamalar yaptık. Yollarla ilgili bakım ve onarım çalışmalarımız devam ediyor. Bir yandan şehri daha modern hale getirmek için bir yandan da, yeşillendirme çalışmaları gerçekleştiriyoruz." ifadelerini kullandı.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Tarsus Belediyesi 40 kişilik özel temizlik ekibi kurdu - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

İYİ Parti'nin İBB Başkanı İmamoğlu'nun Kadınlar Günü paylaşımına tepkisi dinmiyor İngiliz milli oyuncu Jack Grealish'in attığı mesajları, Natalia Zoppa'nın sevgilisi Hass Saleh yakaladı Elon Musk, bir haftada 27 milyar dolar kaybetti Eski karısını sokak ortasında döven İbrahim Zarap'ın daha önce de 1 liralık kolye için eşini bıçakladığı ortaya çıktı Cumhur İttifakı'na katılacak mı? Soru canlı yayında soruldu, Sarıgül'ün cevabı netti Arabasında uyuşturucu madde bulunan oyuncu Ayşegül Çınar, adliyeye götürüldü 2020'de kadın cinayetinin işlenmediği kentimizde erkeklere çiçek dağıtıldı İmamoğlu'ndan tepki çeken Kadınlar Günü paylaşımıyla ilgili ilk yorum: Tamamen iyi duygularla doludur