TBMM Başkanı Şentop: Gereken cevap en kısa sürede verilecektir - Son Dakika

TBMM Başkanı Şentop: Gereken cevap en kısa sürede verilecektir

5 ay önce

TBMM Başkanı Şentop: Gereken cevap en kısa sürede verilecektirTBMM Başkanı Mustafa Şentop, Erbil Başkonsolosluğu görevlisinin silahlı saldırıda şehit edilmesiyle ilgili, "Bu hain saldırıya gereken cevap en kısa sürede verilecektir" dedi.

TBMM Başkanı Şentop: Gereken cevap en kısa sürede verilecektir, System.String[]

TBMM Başkanı Şentop: Gereken cevap en kısa sürede verilecektir
TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Erbil Başkonsolosluğu görevlisinin silahlı saldırıda şehit edilmesiyle ilgili, "Bu hain saldırıya gereken cevap en kısa sürede verilecektir" dedi.
Şentop, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, " Irak'ın Erbil kentinde düzenlenen silahlı saldırıda Türkiye'nin Başkonsolosluğu'nda çalışan Türk diplomatımızın savunmasız bir halde iken şehit edildiğini öğrendim. Bu hain saldırıya gereken cevap en kısa sürede verilecektir. Milletimizin başı sağ olsun. Türkiye'nin milli çıkarları doğrultusunda, uyguladığı politikaları ve terörle mücadelesini taşeron örgütlere havale edilen saldırılarla engelleyebileceğini düşünenler, yanıldıklarını er geç anlayacaklardır. Türkiye, mücadelesinde haklıdır, güçlüdür ve kararlıdır" ifadelerini kullandı.
ANKARA,


Haber Yayın Tarihi: 17.07.2019 07:33 Kaynak: DHASon Dakika

Avrupa'da fuhuşa en çok para aktaran ülke İngiltere oldu
Eşinin arabasını satmak isteyen koca, eşiyle anlaşamayınca aracı ateşe verdi! Videosunu da WhatsApp'tan gönderdi Uygunsuz görüntüleri ortaya çıkan oyuncu Berk Oktay'dan dava sonrası ilk açıklama: Namus davamdır