Eski eşler Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı, akşam yemeğinde buluştu - Son Dakika

Eski eşler Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı, akşam yemeğinde buluştu

23.06.2020 14:21

Kızı Melisa ile Bodrum'da tatil yapan Şeyma Subaşı, eski eşi Acun Ilıcalı ile bir araya gelerek akşam yemeği yedi. Çiftin birlikte olduğu ise restoranda olan kişilerin görüntüleyip paylaşmasıyla ortaya çıktı.

Yıllarca sevgili kaldıktan sonra evlenen ve 15 ay sonra boşanan Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı, kızları Melisa için bir araya geldi. Uzun süredir Dominik'te olan geçtiğimiz günlerde Türkiye'ye gelen Acun Ilıcalı, kızını görmek için Subaşı ile buluştu.

BULUŞUP YEMEK YEDİLER

Bir kızları olduğu için boşandıktan sonra arkadaş kalan iki ünlü isim ayrı ayrı tatil yaptıkları Bodrum'da bir araya geldi. Sevgilisi Guido Senia ülkesine gittiği için ailesine daha çok vakit ayıran Subaşı, geçtiğimiz akşam arkadaşları ve Acun Ilıcalı ile Gümüşlük'te yemek yerken görüntülendi. Çiftin bu anları ise mekandaki diğer kişiler tarafından kayda alındı. Karşılıklı yemek yiyen Acun ılıcalı ve Şeyma Subaşı'nın görüntüsü kısa sürede Instagram'da gündem oldu.

Şimdilerde farklı kişilerle aşk yaşayan iki ünlü isim, sosyal medya hesaplarından birlikte akşam yemeğinde oldukları anlardan fotoğraf ve video paylaşmadı.

Tek celsede boşanan Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı, akşam yemeğinde buluştu

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, geçtiğimiz haftalarda Instagram üzerinden katıldığı bir canlı yayında Şeyma Subaşı'nın çok iyi bir anne olduğunu belirterek "Onun hakkını hiç yemem" demişti.

Eski eşler Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı, akşam yemeğinde buluştu
Eski eşler Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı, akşam yemeğinde buluştu

Son Dakika Magazin Eski eşler Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı, akşam yemeğinde buluştu - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (40)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika

İsviçre Milli Takımı'nda Akanji: Türkiye maçında ne yapacağımızı biliyoruz 23:17 İsviçre Milli Takımı'nda Akanji: Türkiye maçında ne yapacağımızı biliyoruz Mehmet Ali Erbil'in kendisini aldattığı iddiaları sorulan Tuğba Coşkun deliye döndü 23:00 Mehmet Ali Erbil'in kendisini aldattığı iddiaları sorulan Tuğba Coşkun deliye döndü Canlı yayında gerginlik! Sezgin Baran Korkmaz hakaret etti, İsmail Saymaz hemen müdahale etti 22:20 Canlı yayında gerginlik! Sezgin Baran Korkmaz hakaret etti, İsmail Saymaz hemen müdahale etti
Esrarengiz ölüm! Kapının arkadan güçlendirildiği odada yanmış cansız beden bulundu 21:18 Esrarengiz ölüm! Kapının arkadan güçlendirildiği odada yanmış cansız beden bulundu Veyis Ateş ile Sezgin Baran Korkmaz canlı yayında karşı karşıya geldi: Veyis Ateş beni aradı ve 10 milyon euro talep etti 20:46 Veyis Ateş ile Sezgin Baran Korkmaz canlı yayında karşı karşıya geldi: Veyis Ateş beni aradı ve 10 milyon euro talep etti Veyis Ateş 10 milyon euro iddiasını yalanladı, İsmail Saymaz 20:25 Veyis Ateş 10 milyon euro iddiasını yalanladı, İsmail Saymaz "Ses kaydını dinledim" diyerek karşı çıktı
Cumhurbaşkanlığına aday olacağı konuşulan İmamoğlu'ndan gövde gösterisi! İki farklı ilde iki ayrı miting yaptı 18:06 Cumhurbaşkanlığına aday olacağı konuşulan İmamoğlu'ndan gövde gösterisi! İki farklı ilde iki ayrı miting yaptı 75 yıl ceza aldı hakime sitem etti! Yeraltı dünyasının ünlü ismi Hadi Özcan: Pişman olursunuz 17:21 75 yıl ceza aldı hakime sitem etti! Yeraltı dünyasının ünlü ismi Hadi Özcan: Pişman olursunuz
Advertisement