Tenis Federasyonunda Cengiz Durmuş Yeniden Başkan - Son Dakika

Tenis Federasyonunda Cengiz Durmuş Yeniden Başkan

4 yıl önce

Tenis Federasyonunun 4. Olağan Seçimli Genel Kurulu'nda mevcut başkan Cengiz Durmuş, yeniden başkanlığa seçildi.

Tenis Federasyonunda Cengiz Durmuş Yeniden Başkan, System.String[]

Tenis Federasyonunun 4. Olağan Seçimli Genel Kurulu'nda mevcut başkan Cengiz Durmuş, yeniden başkanlığa seçildi.


Divan başkanlığına Mahmut Naibi'nin seçildiği 174 delegeli Tenis Federasyonunun genel kurulunda, 120 kişi oy kullandı. 6 oy geçersiz sayılırken, geçerli 114 oyun tamamını alan Durmuş, bir kez daha federasyon başkanlığına getirildi.


Cengiz Durmuş, genel kurulda yaptığı konuşmada, her yerde herkesin tenis oynaması için projelerini sürdürdüklerini ve bunlara yenilerini eklediklerini söyledi.


Olmazsa olmazlarını finans girişi ve sponsorluk olarak açıklayan Durmuş, "Antrenör sayımız yeterli ama gelişmeleri için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bunun yanı sıra sosyal sorumluluk projelerini de en üst düzeyde yapmaya devam edeceğiz." ifadelerini kullandı.


Cengiz Durmuş başkanlığındaki Tenis Federasyonunun yönetim kurulunda şu isimler yer aldı:


Ayhan Akgül, Yunus Arıncı, Mehmet Bostan, Fatih Can, Fatih Çekirge, Gökhan Dönmez, Çağatay Kalkancı, Mirza Erkan Naibi, Ferhat Nasıroğlu, Bülent Necimoğlu, Abdulkadir Emin Önen, Baran Sevişoğlu, Cem Tınaz, Turhan Topbaş.

Haber Yayın Tarihi: 23.10.2016 01:11 Kaynak: AASon Dakika

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun "Lanet" dediği Çukur dizisinden cevap geldi
Esra Erol'da sosyal medyanın gerçek yüzü ortaya çıktı! Karşısında görünce şaşkına döndü Eşinden farklı cinsel isteklerde bulundu, olumsuz yanıt aldı! 'Bakımsızsın' diye hastanelik etti