The Way Back Filmi - Son Dakika

The Way Back Filmi

26.08.2019 09:54
The Way Back Filmi, System.String[]

The Way Back filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. The Way Back filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Alkol bağımlılığıyla mücadele eden eski bir basketbolcu kendisine önerilen koçluk teklifini kabul eder. Takım kazanmaya başladığında, eski alışkanlıklarıyla yüzleşmek zorunda kalacaktır.

Ben Affleck’in hayat vereceği eski basketbol yıldızı, ırk olarak birbirinden farklı gençlerin bir araya geldiği, mezun olduğu lisenin basketbol takımına koçluk yaparak eski şöhretini ve sağlığını geri kazanmaya çalışır.

Yönetmen: Gavin O'Connor

Senaryo: Gavin O'Connor, Brad Ingelsby

Oyuncular: Ben Affleck, Janina Gavankar, Lukas Gage, Rachael Carpani , Hayes MacArthur, T.K. Carter, Da'Vinchi, Al Madrigal, Marlene Forte , Chris Bruno, Christine Horn, Caleb Thomas, Sal Velez Jr., Yeniffer Behrens, Christina Sergoyan, Emelia Golfieri, Jayne Taini, Kristen Kash, Jay Abdo, Will Ropp, Layla Golfieri, Chad Mountain, Edelyn Okano, Olivia Cannizzo, R.J. Asher, Jerimiyah Dunbar, Justice Alan, Josh Latzer, Shay Roundtree, Brian Nuesi

Filmin Türü: Drama

Orijinal Adı: The Way Back

Yapımcı Firma: Warner Bros

Yapım Yılı: 2019

Yapım Ülkesi: ABD

Orijinal Dili: İngilizce

Dağıtıcı Firma: Warner Bros Turkey

Vizyon Tarihi: 06.03.2020

The Way Back Filmiyle ilgili detaylı bilgi için tıklayın.

Sinema ile ilgili herşey için tıklayın.

The Way Back Filmi

- Kaynak: InterSinema.com

Son Dakika Sinema The Way Back Filmi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

FETÖ iddiası sonrası İYİ Partili Ümit Özdağ'ın ihracı için ilk adım atıldı Galatasaray, evinde ilk kez Alanyaspor'a yenildi Sağlık Bakanlığı, çelişki sonrası koronavirüs tablosunu değiştirdi! Yeni hasta sayısı 2 bini aştı Meteoroloji, 57 ile sağanak yağış uyarısında bulundu "Türk burgeri değil Yunan burgeri satacağız" diyen Suudi şirket, Türkiye'de sektör lideri çıktı SİHA'lara direnemeyen Ermenistan'dan PKK taktiği! Hedef şaşırtmak için mevzilere cansız manken yerleştirdiler İmamoğlu'nun 2020 diye paylaştığı fotoğraf 2014 yılına ait çıktı Küçük kızını çekiçle vurarak öldüren anne, kendine gelince canına kıymak istedi