THY, iç hat seferlerine kısıtlama getirdi - Son Dakika

THY, iç hat seferlerine kısıtlama getirdi

Koronavirüs nedeniyle tüm yurt dışı seferlerini durduran Türk Hava Yolları, iç hat seferlerine de kısıtlama getirdi. THY Genel Müdürü Bilal Ekşi, uçuşların İstanbul ve Ankara'dan bazı büyükşehirler ile sınırlandırıldığını duyurdu.

Türk Hava Yolları (THY) Genel Müdürü Bilal Ekşi, Kovid-19 ile mücadele için alınan önlemler kapsamında iç hat seferlerinin bugün saat 23.59'dan itibaren İstanbul ve Ankara'dan bazı büyükşehirler ile sınırlandırıldığını bildirdi.

GENEL MÜDÜR TWİTTER'DAN DUYURDU

Ekşi, Twitter'dan yaptığı açıklamada, Kovid-19 ile mücadele kapsamında yapılan yeni düzenlemeleri duyurdu.

Tüm yurt dışı yolcu seferlerinin durdurulduğunu hatırlatan Ekşi, "İç hat seferlerimiz Cumartesi 23.59'dan itibaren İstanbul ve Ankara'dan bazı büyükşehirler ile sınırlandırılmıştır. Detaylı bilgi için web sitemizi takip ediniz. Kargo seferlerimiz devam edecektir. Cumartesi 23.59 dan itibaren iç hat seferlerimiz İstanbul Havalimanı ve Ankara Esenboğa Havalimanı'ndan yapılacaktır" ifadelerini kullandı.

Ekşi, THY'nin iç hat tarifesinin gün içinde hazırlanıp ilan edileceğini, iç hat seferlerindeki yolcuların valiliklerden izin alma gerekliliğinin saat 17.00'den sonra başlayacağını kaydetti.

THY, iç hat seferlerine kısıtlama getirdi


Son Dakika

3 kamu bankası %0,64'ten konut kredisi veriyor! İşte alınan miktara göre ödeme tablosu Yarım asırlık Pamukkale Turizm 200 şubesini kapatacak Taşıt kredisinde faizler %0,49'a kadar düştü! Peki geri ödemeler nasıl olacak? Doktor maaşından fazla para veriyorlar ancak çalıştıracak çoban bulamıyorlar Son dakika: 3 kamu bankası, tatile gitmek isteyenlere 10.000 TL'ye kadar %0.67 faizle kredi verecek Meclis yarın yeniden açılıyor! Bekçilerin maaşına zam yapılacak, çalışma saatleri düşürülecek Son dakika: Kredi çekmeyi düşünenlere müjde! 3 kamu bankası cumhuriyet tarihinin en büyük paketini açıkladı Türkiye'de bir ilk! 3 farklı ödeme çipli kimlik kartlarıyla PTT ATM'lerinden yapılacak Şans, genç girişimcinin yüzüne güldü! Hobi olarak başladığı işte siparişlere yetişemiyor Antalyalı çiftçinin ürettiği kekik kokulu karpuza yoğun talep var, müşteri dalından koparıp götürüyor Son Dakika: Mayıs ayı işsizlik ve kısa çalışma ödemeleri 1-5 Haziran tarihleri arasında yapılacak Haftaya yükselişle başlayan altının gram fiyatı 382 liradan işlem görüyor Fransız kazlarıyla çiftlik kuran memur, siparişlere yetişemiyor Haftaya yatay seyirle başlayan dolar 6,81'den işlem görüyor Cumhuriyet tarihinin en büyük kredi paketi geliyor! 3 banka öncülüğünde vatandaş rahat nefes alacak