Tokat'ta sağlık görevlilerine baklava ikramı - Son Dakika

Tokat'ta sağlık görevlilerine baklava ikramı

10 gün önce

Tokat'ta yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle hastanede yoğun şartlarda çalışan sağlık görevlilerine baklava ikram edildi.

Tokat'ta sağlık görevlilerine baklava ikramı, System.String[]

Tokat'ta yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle hastanede yoğun şartlarda çalışan sağlık görevlilerine baklava ikram edildi.

Belediye ekipleri, Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu'nun ikramı olan baklavayı Tokat Devlet Hastanesi ve Gaziosmanpaşa Üniversite Hastanesi yöneticilerine teslim etti.

Eroğlu, yaptığı açıklamada, dünyanın zor günlerden geçtiğini söyledi.

Ailelerinden, sevdiklerinden uzaklaşmış, Türkiye'nin virüs belasından kurtulması için mücadele eden sağlık çalışanlarına gönülden desteklerini sunduğunu belirten Eroğlu, şunları kaydetti:

"Onlar için ne yapsak azdır. Allah her daim yardımcıları olsun. Tokat Belediyesi olarak tüm ekiplerimizle sahada çalışma halindeyiz. Temizlik, dezenfekte, vefa faaliyetlerimizle milletimizin hizmetindeyiz. Görev yapan herkesten Allah razı olsun ama bir grup var ki onlar virüs belasıyla en önde mücadele etmekteler. İşte biz de bir nebze çorbada tuzumuz olsun, sağlık çalışanlarımıza yanında olduğumuzu hissettirmek için böyle bir ikram yapmak istedik."
Son Dakika

Hakkari'de kavga eden 11 kişiye sosyal mesafeye uymadıkları gerekçesiyle 3 bin 150'şer TL ceza kesildi
Fransa'da koronavirüsten ölenlerin sayısı son 24 saatte 518 arttı Son Dakika: Sağlık Bakanı Fahrettin Koca: Günlük koronavirüs test sayısında 20 bini aştık Son Dakika: Türkiye'de koronavirüsten ölenlerin sayısı 574'e yükseldi