Seyyar tostçu, takdir alan öğrencilere ücretsiz tost ikram edince uzun kuyruklar oluştu - Son Dakika

Seyyar tostçu, takdir alan öğrencilere ücretsiz tost ikram edince uzun kuyruklar oluştu

2 ay önce

Bursa'nın Nilüfer ilçesinde tostçuluk yapan Sezgin Avcı, takdir belgesi alan öğrencilere ücretsiz tost ikram edince uzunca kuyruklar oluştu. Yaklaşık 200 öğrenciye tost verdiğini belirten Avcı, "Bu uygulamayı her karne döneminde yapıyoruz" dedi.

Bursa'da bir seyyar tostçu takdir alan öğrencilere ücretsiz tost ikram edince uzun kuyruklar oluştu.

Nilüfer'e bağlı Yolçatı Mahallesi'nde tostçuluk yapan Sezgin Avcı, örnek bir davranışa imza attı. Okulların yarı yıl tatiline girmesinin ardından Avcı, takdir alan öğrencileri tostla ödüllendirdi. Öğrencilerin tost alabilmesi için yanlarında karne ve takdir belgelerini getirmesi gerekiyor. Bu belgeleri getiren öğrencilere Avcı, bedavaya tost veriyor.

"BU UYGULAMAYI HER KARNE DÖNEMİNDE YAPIYORUZ"

Yaklaşık 200 öğrenciye tost verdiğini belirten Avcı, "19 yıldır bu işle uğraşıyorum. Öğrencilerin mutluluğuna ortak olduk. Takdir alan öğrencilerimizi ödüllendirmek istedik. Gerçekten büyük ilgi oldu. Karne ve takdir belgelerini getiren öğrencilerimize ücretsiz tost veriyoruz. Bu uygulamayı her karne döneminde yapıyoruz" dedi.

Seyyar tostçu, takdir alan öğrencilere ücretsiz tost ikram edince uzun kuyruklar oluştu
Haber Yayın Tarihi: 17.01.2020 04:52 Kaynak: İHASon Dakika

Atakan Kayalar'ın "Enes Batur benim en büyük hayranım" dediği videosu ortaya çıktı
Sıra dışı bir yöntemi var! Aracını ona götürmek isteyen aylar öncesinden randevu alıyor Yüz nakilli Recep Sert ile eşi Esma Sert, 6 yıllık evliliklerini noktalıyor