Trabzonspor'dan 'Karaborsa' Bilet Uyarısı - Son Dakika

Trabzonspor'dan 'Karaborsa' Bilet Uyarısı

11 yıl önce

Turkcell Süper Lig'de Yarın Evinde Konyaspor ile Karşılaşacak Olan Trabzonspor, Bordo -Mavili Taraftarları 'Karaborsa' Biletlere Rağbet Etmemeleri Konusunda Uyardı.

Trabzonspor'dan 'Karaborsa' Bilet Uyarısı, System.String[]

Turkcell Süper Lig'de yarın evinde Konyaspor ile karşılaşacak olan Trabzonspor, bordo-mavili taraftarları ''karaborsa'' biletlere rağbet etmemeleri konusunda uyardı.


Kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, Hüseyin Avni Aker Stadı'nın tribünlerinin büyük bir bölümünün taraftarlara kombine kart olarak satıldığı, geriye haftalık satış için az miktarda bilet kaldığı belirtildi.


Bu durumu fırsat bilen bazı haksız kazanç arayışındaki kişilerin, ellerindeki biletleri normal değerinin üzerinde satarak rant elde etme çabası içine girebildikleri ifade edilen açıklamada, ''Kulüp olarak sağduyulu taraftarlarımızdan beklentimiz, bu tür girişimlere fırsat vermemeleri ve söz konusu biletlere rağbet etmemelidir'' denildi.


Konyaspor maçı için yaptıkları suç duyurusuyla birlikte, emniyet güçleriyle yürüttükleri ortak çalışmalar sonucu ''karaborsa'' bilet satmaya çalışanların hemen yakalanarak haklarında yasal işlem başlatılacağı belirtilen açıklamada, şunlar kaydedildi:


''Bunun yanında kulübümüzün taklit ürünlere karşı mücadelesi devam edecek. Kulübümüzün koyu bordo, açık mavi renkleri ve zemin üzerine maviyle TS harflerinin kullanıldığı amblem, forma, çorap, atkı, şapka gibi ürünlerinin taklit edilerek özellikle stadyum çevresinde kurulan izinsiz sergilerde, şehir ve kasabalardaki mağazalarda, pazar yerlerinde satışa sunulmasının tespit edilmesi üzerine savcılığa suç duyurusunda bulunulmuştur.


Konyaspor maçı öncesinde söz konusu eyleme kalkışmayı düşünenleri uyarırken, taraftarlarımızdan da konuya duyarlılık göstermelerini ve taklit ürünlere rağbet etmemelerini bekliyoruz. Kulübümüzü ekonomik kayba uğratan bu uygulamaları bilen, gören ve şahit olan duyarlı taraftarlarımızın konuyu görevlilere bildirmeleri ya da kulübümüze başvurmaları önemle rica olunur.''

Haber Yayın Tarihi: 06.03.2009 04:30 Kaynak: AASon Dakika

Memurların mesai saati değişiyor! Esnek çalışma modeli yolda Manisa'daki deprem anı kamerada! Kafedeki herkes bir tarafa savruldu Türkiye'de de şubesi olan fast food zincirinde çalışanın kalçasını kaşıdığı anlar objektife yansıdı

Son Dakika Haberleri