Son Dakika Haberleri: Trabzonspor Kulübü'nden açıklama: Bize operasyon yapılıyor!

Trabzonspor Kulübü'nden açıklama: Bize operasyon yapılıyor!

2 ay önce

Fenerbahçe'nin "TFF ve savcıları göreve davet ediyoruz" başlıklı açıklamasının ardından Trabzonspor da sosyal medyadan yaptığı paylaşımla hakem hatalarına tepki gösterdi. Yapılan paylaşımda "Sezon başından itibaren hakemler bize karşı açık bir operasyon içerisindedir." kısmı dikkat çekti.

Fenerbahçe Kulübü'nün açıklamaları sonrası Trabzonspor da Twiter'dan çok sert bir paylaşımda bulundu. Paylaşımda, Trabzonspor Genel Sekreteri Ömer Sağıroğlu'nun açıklamalarına da yer verildi. Bordo-mavili ekip, ayrıca pozisyonların yer aldığı bir video da paylaştı. Kulübün bu paylaşımını binlerce bordo-mavili taraftar beğendi.

İşte o paylaşım:

"TÜRK FUTBOLUNDAN ELİNİZİ ÇEKİN"

"Sezon başından itibaren hakemler bize karşı açık bir operasyon içerisindedir. Bu durum yayınladığımız görüntülerle de bariz şekilde ortaya çıkıyor. Bunu yapanlar biran önce suç ortaklarıyla birlikte Türk futbolundan ellerini çekmelidir!"

Trabzonspor Kulübü'nden açıklama: Bize operasyon yapılıyor!
Fenerbahçe'den olay açıklama: Savcıları göreve davet ediyoruz!

Haber Yayın Tarihi: 04.11.2019 09:04 

YORUMLAR


Lise öğrencisini zorla kaçırmaya çalıştılar! Olay anı kamerada
Drift yaptığı için 5 bin 10 lira ceza yiyen sürücü tövbe etti: Bir daha asla yapmayacağız Erdoğan'ın "Kalemini kırarız" dediği isim: AK Parti'den istifa etmeyeceğim