Transferine kesin gözüyle bakılan Fejsa transferine Yanal'dan veto - Son Dakika

Transferine kesin gözüyle bakılan Fejsa transferine Yanal'dan veto

5 ay önce

Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Fenerbahçe'de Teknik Direktör Ersun Yanal ile Sportif Direktör Comolli toplantısından sürpriz bir sonuç çıktı. Transferi beklenen Fejsa için Yanal'ın, "Fejsa çok kaliteli bir isim. Ama son yıllarda çok sıkıntı yaşadı. Bizim böyle bir risk alma lüksümüz yok" diyerek transferden vazgeçtiği iddia edildi.

Ersun Yanal, Topuk Yaylası kampı sonrası Damien Comolli'yle transfer zirvesi gerçekleştirdi. Ersun Yanal, orta sahaya acil bir takviye istedi. Fejsa'yla ilgili Comolli'nin Yanal'a "Hocam sık sakatlık geçiren bir isim. Evet listemizdeydi ve karşılıklı bu oyuncu için bir fikir birliğimiz olmuştu. Kafamızda soru işareti kalmasın diyorsan listemizden çıkartırız. Yine de istiyorsan hemen gidip imza attırabiliriz" dediği öğrenildi.

Sözcü'de yer alan habere göre; Yanal'ın da Comolli'ye "Fejsa çok kaliteli bir isim. Ama son yıllarda çok sıkıntı yaşadı. Bizim böyle bir risk alma lüksümüz yok. Bu transferi istemiyorum" Diyerek Sırp oyuncudan vazgeçtiğini iletti.

GUSTAVO OLMAZSA MAHMUT

Transfer zirvesinde Ersun Yanal, orta sahaya acil bir takviye istedi. Fejsa'dan vazgeçilmesinin ardından rota Fransa'ya çevrildi. Comolli, Marsilya'nın Brezilyalı ön liberosu Luiz Gustavo için girişimleri hızlandırdı. Gustavo için Fransız kulübü ikna edilemezse, Medipol Başakşehir'in milli oyuncusu Mahmut Tekdemir için girişimde bulunulacak.

Transferine kesin gözüyle bakılan Fejsa transferine Yanal'dan veto
Garry Rodrigues transferi kavga çıkardı!

Galatasaray'da Emre Mor krizi

Haber Yayın Tarihi: 16.07.2019 09:46 

YORUMLAR


Son Dakika

Avrupa'da fuhuşa en çok para aktaran ülke İngiltere oldu
Uygunsuz görüntüleri ortaya çıkan oyuncu Berk Oktay'dan dava sonrası ilk açıklama: Namus davamdır 14 katlı apartmanın terasından düşen hakim, feci şekilde can verdi