Trump, hastalık haberlerine tepki gösterdi: Melania kalp krizi geçirdiğimi sandı - Son Dakika

Trump, hastalık haberlerine tepki gösterdi: Melania kalp krizi geçirdiğimi sandı

24 gün önce

ABD Başkanı Trump, hastane ziyaretinin ardından basında yer alan,"Trump kalp krizi geçirdi" haberlerine tepki gösterdi. Haberi yapan basın mensuplarını "Bu insanlar hasta" diye nitelendiren Trump, "Melania kalp krizi geçirdiğimi sandı" dedi.

ABD Başkanı Donald Trump, sürpriz hastane ziyareti ardından yapılan haberlere tepki gösterdi. Trump kalp krizi geçirdiği yönündeki haberlerle ilgili olarak "Hasta medyanın haberlerinin ardından Melania kalp krizi geçirdiğimi sandı" dedi.

"MELANİA KALP KRİZİ GEÇİRDİĞİMİ SANDI"

Trump'ın geçen cumartesi hastaneye gitmesinin ardından göğüs ağrısı çektiğine yönelik haberler çıktı. Haberlerin ardından Beyaz Saray'da gerçekleştirdiği kabine toplantısında konuşan Trump medyaya eşi Melania Trump'ı endişelendirdiği için tepki gösterdi.

Trump, "Kontrole gittim ve döndüğümde eşim dedi ki 'Hayatım iyi misin? Kalp krizi geçirdiğini söylüyorlar' Ben de dedim ki 'Neden kalp krizi geçireyim ki?' Kontrol için Walter Reed Tıp Merkezi'ne gidiyoruz. Orada sadece kısa bir süre durdum" dedi.

"BU ÜLKEDE BASIN GERÇEKTEN TEHLİKELİ"

T24'ün haberine göre; Trump hastaneden döndüğünde kalp krizi haberlerinin yayıldığını söyleyerek halkla ilişkilerden sorumlu birilerinin kendisini arayarak "'Bayım iyi misiniz?' Kalp krizi geçirdiğinizi söylüyorlar. CNN'de geçti, çok ağır göğüs ağrılarınız varmış, hastaneye gitmişsiniz" dediğini anlattı. Trump, "Bu insanlar hasta. Bu ülkede basın gerçekten tehlikeli. Bu ülkede basın özgürlüğü yok tam aksi var 'yozlaşmış medya'. Umarım hareketlerini düzeltebilirler" dedi.

NE OLMUŞTU?

Trump, geçen Cumartesi günü resmi planlar içinde bulunmayan bir hastane ziyareti gerçekleştirmiş ziyaretten sonra 3 gün görülmemişti. Beyaz Saray Basın Sözcüsü Stephanie Grisham Trump'ın 'boş hafta sonundan' faydalanmak istediğini, meşgul geçecek bir 2020 maratonu öncesi kontrole gittiğini söylemişti.

Trump, hastalık haberlerine tepki gösterdi: Melania kalp krizi geçirdiğimi sandı
Haber Yayın Tarihi: 20.11.2019 04:21 Son Dakika

Erdoğan'ın müjdesini verdiği '100 Bin Sosyal Konut Projesi' kapsamında konut yapılacak ilçeler belli oldu
Ahmet Davutoğlu'nun Gelecek partisiyle ilgili ilk anket değerlendirmeleri geldi ABD'yi ayağa kaldıran görüntü: 7 yaşındaki çocuğa hücrede işkence yapıldı