Tuba Ünsal, iç çamaşırsız pozlarıyla sosyal medyayı salladı - Son Dakika

Tuba Ünsal, iç çamaşırsız pozlarıyla sosyal medyayı salladı

2 ay önce

14 Şubat Sevgililer Günü'nde üstsüz poz verip kadınlar hakkında yazdıklarıyla dikkatleri üzerine çeken Tuba Ünsal, Instagram'da çok konuşulan paylaşımlarına hız kesmeden devam ediyor. Fotoğrafçı Cem Talu'ya iç çamaşırsız pozlar veren Ünsal, paylaşımına "Hayat" notunu düştü.

Sosyal medyayı etkili kullanan isimlerden Tuba Ünsal, Instagram'da yaptığı paylaşımlarla adından söz ettirmeye devam ediyor. Son paylaşımında göbeğine kadar açık olan kimono ve parlak pantolon giyen Tuba Ünsal, Instagram paylaşımına 'Hayat' notunu düştü.

Tuba Ünsal, kendisine gelecek eleştirilere önlemini ise paylaşımlarını yorumlara kapatarak aldı. Fakat Tuba Ünsal'ın önlemi pek de işe yaramadı. Sosyal medyada yayılan iç çamaşırsız pozlarına farklı hesaplardan yorum yağdı.

Cesur göğüs dekolteli pozlarına övgü yağdıranlar olsa da olumsuz eleştiriler de geldi. Bir kısım sosyal medya kullanıcısı, Tuba Ünsal'ın kilosundan dolayı göbeğinin çıktığını ileri sürdü.

Tuba Ünsal, iç çamaşırsız pozlarıyla sosyal medyayı salladı
Tuba Ünsal, 14 Şubat'ı sosyal medyada paylaştığı üstsüz fotoğrafla kutladı


YORUMLAR


Son Dakika

Bakan Albayrak: Kısa Çalışma Ödeneği'yle vatandaşlarımıza 3 ay maaş desteği vereceğiz
Koronavirüsle mücadele eden ABD'de evsiz vatandaşlar açık otoparklarda karantinaya alındı Ayşe Karaman cinayeti davasında tutuklu sanık, ''doktora ihtiyaç var'' diyerek tahliyesini istedi