Son Dakika Haberleri: TÜBİTAK'a 94 Personel Alınacak! İşte Kadrolar

TÜBİTAK'a 94 Personel Alınacak! İşte Kadrolar

9 gün önce

TÜBİTAK toplamda 94 personel alımı yapacak. 86 kişilik proje personeli alımı için son başvuru tarihi 6 Mayıs olarak belirlenirken 8 kişilik teknik ve destek personeli alımına ilişkin ilanın son başvuru tarihi 19 Nisan'da son bulacak.

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) birimlerinden Savunma Sanayii Araştırma ve Geliştirme Enstitüsünde (SAGE) 86 proje personeli, Ulusal Metroloji Enstitüsünde (TÜBİTAK UME) 4, Uzay Teknolojileri Araştırma Enstitüsünde 1 (TÜBİTAK UZAY) ve Marmara Araştırma Merkezinde (TÜBİTAK MAM) 3 destek personeli istihdam edilecek.

SON BAŞVURU TARİHLERİ 6 MAYIS VE 19 NİSAN

TÜBİTAK Başkanlığının Resmi Gazete'de yayımlanan ilanına göre, SAGE bünyesinde görev yapmak üzere araştırmacı, teknisyen ve teknik destek personeli olmak üzere 86 proje personeli alınacak. Bu ilan için son başvuru tarihi 6 Mayıs olarak belirlendi.

TÜBİTAK UME'ye 4, TÜBİTAK UZAY'a 1, TÜBİTAK MAM'a da 3 personel alımı yapılacak. Teknik ve destek personeli istihdamını kapsayan ilan için 19 Nisan'a kadar başvuruda bulunulabilecek.

Haber Yayın Tarihi : 15.04.2019 09:48 Kaynak: AAŞarkıcı Hadise, Kendisini Rahatsız Eden Kişiden Şikayetçi Oldu Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ermeni Patriğine Mektup Yazdı Türkiye'den Trump'ın 1915 Olaylarıyla İlgili Sözlerine Sert Tepki Bugün Toplanması Beklenen Meclis'e Sadece Bir Milletvekili Geldi