Türk Asıllı Model Elif Aksu'nun, Conor McGregor ile Aşk Yaşadığı İddia Edildi - Son Dakika

Türk Asıllı Model Elif Aksu'nun, Conor McGregor ile Aşk Yaşadığı İddia Edildi

11 ay önce

Adı dünyaca ünlü futbolcu Neymar ile anılan Türk asıllı model Elif Aksu'nun ünlü boksör Conor McGregor ile aşk yaşadığı iddia edildi.

Türk Asıllı Model Elif Aksu'nun, Conor McGregor ile Aşk Yaşadığı İddia Edildi, System.String[]

Fransız ve İngiliz medyası, Elif Aksu ile Neymar'ın aşk yaşadığına dikkat çekmişti. Bu aşkın bittiği ve Elif Aksu'nun yeni bir aşka yelken açtığı ortaya çıktı.

ÇOK MUTLU OLDUĞU İFADE EDİLDİ

Başta Romanya basını olmak üzere Hollanda ve İtalyan medyası, Elif Aksu'nun İrlandalı dünyaca ünlü boksör Conor McGregor'la birlikte olduğunu iddia etti. Yaklaşık 1 aydır Conor McGregor'ın Londra'nın kuzeyindeki evinde yaşayan Elif Aksu'nun çok mutlu olduğu ifade edildi.

ÖNEMLİ DEFİLELERE ÇIKMIŞTI

Almanya'da Munich Models, Londra'daki Storm Models, Milano'da Woman Direct Milano ve Tokyo'daki Cinq Deux gibi prestijli ajansıyla da anlaşan başarılı model Elif Aksu, "Conor McGregor ile aşk yaşıyor musun? Birçok gazetede iddialar var" sorusunu cevapsız bıraktı. Elif Aksu, New York'ta da çok önemli defilelerde podyuma çıkma başarısı göstermişti. Öte yandan Conor McGregor 9 yıldır Dee Devlin ile birlikte. Dee ve Conor McGregor'ın Conor Jack adında bir oğlu ve Croia adında bir kızları var.

Haber Yayın Tarihi: 18.03.2019 07:56 

YORUMLAR


Son Dakika

Burun ameliyatı olmaya gitti, kalbinin doğuştan delik olduğunu öğrendi
Kayınbiraderinin eşiyle ilişkisi olduğunu öne süren kayınpeder, damadını öldürdü Katar, Libya'nın doğusunda petrol üretiminin durdurulmasını şiddetle kınadı

Son Dakika Haberleri