Son Dakika Haberleri: Yeni Havalimanı'na İniş Yapan İlk Yolcu Uçağı Türk Hava Yolları Oldu

Yeni Havalimanı'na İniş Yapan İlk Yolcu Uçağı Türk Hava Yolları Oldu

7 ay önce

Yeni Havalimanı'na teker koyan ilk yolcu uçağı Türk Hava Yolları oldu. Atatürk Havalimanından havalanan uçak, 15 dakikalık bir uçuşun ardından sorunsuz bir şekilde Yeni Havalimanı'na inişini gerçekleştirdi.

İstanbul Yeni Havalimanı'nda gerçekleştirilecek İstanbul Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali (TEKNOFEST) öncesi Türk Hava Yollarının ilk yolcu uçağı Yeni Havalimanı'na indi.

TEKNOFEST İÇİN SON HAZIRLIKLAR TAMAMLANDI

İstanbul Yeni Havalimanı'nda 20-23 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek İstanbul Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali olan Teknofest'in son hazırlıklar tamamlandı. Festivalde sergilenecek uçaklar yeni havalimanına gelmeye başladı.

THY UÇAĞI, YENİ HAVALİMANI'NA İNEN İLK YOLCU UÇAĞI OLDU

Fuarda sergilenecek olan THY'nin Airbus A321NEO tipi uçağı bugün saat 17.00 itibariyle Atatürk Havalimanı'ndan havalandı. Yaklaşık 15 dakikalık bir uçuşun ardından 17.15'te İstanbul Yeni Havalimanı'na iniş yaptı. THY uçağı yeni havalimanına ilk iniş yapan yolcu uçağı oldu.
TCDD'ye KPSS Şartı Aranmaksızın 356 Personel Alınacak! İşte Aranan Şartlar Preslenmiş Varil İçerisinde Erkek Cesedi Bulundu Cumhurbaşkanı Erdoğan, Devlet Memurlarına Ödenecek Zam ve Tazminatlara Yönelik Karara İmzayı Attı