Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 1 haftada 18 milyon izlendi - Son Dakika

Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 1 haftada 18 milyon izlendi

2 ay önce

YAPIMCILIĞINI "Diriliş Ertuğrul" ve "Kuruluş Osman" dizilerine imza atan Mehmet Bozdağ'ın üstlendiği "Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı"nın ilk fragmanı beğeniyle karşılandı.

Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 1 haftada 18 milyon izlendi, System.String[]

YAPIMCILIĞINI "Diriliş Ertuğrul" ve "Kuruluş Osman" dizilerine imza atan Mehmet Bozdağ'ın üstlendiği "Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı"nın ilk fragmanı beğeniyle karşılandı. 17 Ocak'ta gösterime girecek filmin fragmanı sosyal medyada bir haftada 18 milyondan fazla izlendi. Çekimleri 50 dönümlük bir alana yayılan sette yapılan "Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı"nın başrolünde Emre Kıvılcım, Levent Özdilek ve Ece Çeşmioğlu yer alıyor. Film, Türkiye ile birlikte ABD, Kanada, Brezilya, Meksika, Avustralya, Japonya, Güney Kore, İngiltere, Almanya, Fransa, Hollanda, İtalya, Rusya, Güney Afrika, Hindistan, Endonezya, Malezya, Katar, Azerbaycan, Kazakistan gibi farklı ülkelerde gösterime girecek.


Akıncıların hikayesi


Proje tasarımı ve senaryosu da Mehmet Bozdağ'a ait olan film, İstanbul'un fethinin ardından hedefini Roma olarak belirleyen Fatih Sultan Mehmet'in Avrupa'daki kararlı ilerleyişini, sultana ölümüne bağlı en seçkin savaşçı birlikleri olan akıncıların hikayeleri üzerinden ele alıyor.

Mehmet Bozdağ imzası taşıyan filmde Emre Kıvılcım ve Ece Çeşmioğlu başrolde. "Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı", Fatih Sultan Mehmet dönemi Osmanlı Akıncılarının hikayesini beyazperdeye taşıyacak.


Kaynak: Hürriyet

Haber Yayın Tarihi: 09.12.2019 10:36 

YORUMLAR


Son Dakika

Elazığ depreminin ardından Melih Gökçek'in attığı tweet, sosyal medyada büyük tepki topladı
Deprem sonrası eline aldığı bıçakla 160 aracın lastiğini patlattı Buse Varol, ülkenin Elazığ için ağladığı günde kendi fotoğrafını paylaşınca tepki çekti

Son Dakika Haberleri