Son Dakika Haberleri: Tuzla Yelken ve Su Sporları Kulübü, Resmi Açılışını Gerçekleştirdi

Tuzla Yelken ve Su Sporları Kulübü, Resmi Açılışını Gerçekleştirdi

7 ay önce

Deniz sporlarının iddialı kulübü Tuzla Yelken ve Su Sporları Kulübü resmi açılışını gerçekleştirdi. Tuzla Yelken ve Su Sporları Kulübü muhteşem bir açılışla yelken sporu alanındaki yerini iddialı bir şekilde aldı.

Tuzla Yelken ve Su Sporları Kulübü muhteşem bir açılışla yelken sporu alanındaki yerini iddialı bir şekilde aldı. Tuzla Yelken ve Su Sporları Kulübü muhteşem bir açılışla yelken sporu alanındaki yerini iddialı bir şekilde aldı. Nisan 2018'de 13 kurucu üye ile kurulan Tuzla Yelken ve Su Sporları Kulübü, Tuzla'daki yerleşkesinde su sporları camiasının önemli isimlerinin katılımıyla açılışını gerçekleştirdi.

13 KURUCU ÜYE İLE BAŞLADI

Aralarında avukat, doktor, ve iş dünyasından önemli isimlerin olduğu 13 kurucu üye ile Tuzla'da denize sıfır geniş yerleşkede kuruluş faaliyetlerine başladı. Sermet Fındık başkanlığındaki kurucu üyeler şu isimlerden oluşuyor; Tanju Kalaycıoğlu, Bora Çak, Serdar Üzgün, Emre Sunay, Erhan Özbal, Zeynep Bozdoğan, Okan Hacıfazlıoğlu, Mehmet Zekeriya Özgül, Murat Çevik, Mustafa Sakar, Hüseyin Mengi,Utkan Güneş.

"HEDEFİMİZ BİR FAZLA KALİTELİ DENİZCİ YETİŞTİRMEK"

Kurucu başkan Sermet Fındık, hedeflerinin "Bir fazla kaliteli denizci yetiştirmek." olduğunu söyledi, kulübün Yelken Federasyonu tarafından tescil edildiği müjdesini verdi. Fındık, "Bir diğer hedefimiz de Tuzla'nın en iyi yelken kulübü olmak ve milli takıma sporcu vermek." dedi.

İLK SERTİFİKALAR VERİLDİ.

Tuzla Yelken ve Su Sporları Kulübü, Henüz 6 aylık bir kulüp olmalarına rağmen eğitimlerini tamamlayan genç yelkencilere ilk sertifikalarını verdi. Açılış töreninde konuşan kurucu başkan Sermet Fındık, hedeflerinin "Bir fazla kaliteli denizci yetiştirmek." olduğunu söyledi, Fındık, "Bir diğer hedefimiz de Tuzla'nın en iyi yelken kulübü olmak ve milli takıma sporcu vermek." dedi.

FINDIK AÇILIŞTA KULÜBÜN TESCİL MÜJDESİNİ DE VERDİ

Kurucu Başkan Sermet Fındık açılış töreninde yaptığı konuşmada kulübün Yelken Federasyonu tarafından tescil edildiği müjdesini verdi. Tören, bu yıl haziranda başlayıp 7 Eylül'de sona eren yelken kurslarını başarıyla tamamlayanlara sertifikalarının verilmesiyle sona erdi.


YORUMLAR


TCDD'ye KPSS Şartı Aranmaksızın 356 Personel Alınacak! İşte Aranan Şartlar Murat Yıldırım'ın Eşinin Makyajsız Hali, Takipçilerini Hayal Kırıklığına Uğrattı Beren Saat'le Boşanacakları Söylenen Kenan Doğulu'dan Duygusal Paylaşım