Twitter'da En Çok Cem Yılmaz Takip Ediliyor - Son Dakika

Twitter'da En Çok Cem Yılmaz Takip Ediliyor

22.03.2016 15:09

Twitter, Türkiye'de en çok takipçisi olan ünlüleri listeledi. Cem Yılmaz, 10.926.212 takipçi sayısıyla listenin başında yer alıyor.

Sosyal medya denilince ilk akla gelen uygulamalardan olan Twitter, 10. yaşını kutluyor. Dünya üzerinde milyonlarca kullanıcısı olan Twitter'ın Türkiye'de de çok sayıda kullanıcısı var.

EN ÇOK TAKİPÇİ KOMEDYENLERDE

Popüler uygulamanın Türkiye kullanıcılarına baktığımızda en çok takipçisi olanlar listesinin başında bir komedyeni Cem Yılmaz'ı görüyoruz. Çok sayıda takipçisi olan ve ilk üçe giren diğer isimlerse yine başarılı birer komedyen olan Ata Demirer ve Okan Bayülgen.

2016 yılında takipçileri en hızlı artan isimlerde de birincilik yine Cem Yılmaz'a ait. Bu ünlü ismin ardından ise 5 bin takipçi artışıyla gazeteci Cüneyt Özdemir ve 4 bin artışla şarkıcı Atilla Taş geliyor.

İşte Twitter Türkiye'de en çok takip edilen 10 ünlü:

CEM YILMAZ

Ünlü komedyen Cem Yılmaz'ın takipçi sayısı 10.926.212 kişi. Takip ettiği kişi sayısı ise 122. Cem Yılmaz 2016 yılında takipçi sayısını 6984 kişi arttırarak takipçisi en hızlı yükselen kişiler arasında 1. sıraya oturdu.

ATA DEMİRER

Altı milyonu aşan takipçiye sahip komedyen Ata Demirer, 121 kişiyi takip ediyor.

OKAN BAYÜLGEN

Radyo ve televizyonda program yapan Okan Bayülgen, 5.618.298 takipçisi var ve 3986 kişiyi takip ediyor.

DEMET AKALIN

Türkiye'nin en sevilen şarkıcılarından biri olan Demet Akalın Kurt, sosyal medyayı da çok etkin kullanıyor ve 5.350.914 takipçiyle Türkiye'nin en çok takip edilen kadın şarkıcısı oldu.

SILA GENÇOGLU

Şarkılarıyla milyonları kendine hayran bırakan Sıla, 4.572.948 takipçiye sahip.


Twitter'da En Çok Cem Yılmaz Takip Ediliyor

Son Dakika Magazin Twitter'da En Çok Cem Yılmaz Takip Ediliyor - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (1)

Son Dakika

Aralık ayı burs ve kredi ödemeleri hesaplara yatmaya başladı Her hareketiyle gündeme bomba gibi düşen Şevval Şahin, bikinili pozlarıyla yine çok konuşulacak Çağatay Ulusoy, ekranlara dönüyor! İşte yeni dizisi Hamdi Alkan'ın eşi Selen Görgüzel, takipçisinin yorumuna verdiği yanıtla herkesi şoke etti Türkiye soğuk ve yağışlı havanın etkisine girecek! Hafta ortasından itibaren kar geliyor Antikorlara yakalanmayan koronavirüs mutasyonu tespit edildi Akdeniz açıklarındaki 5.2'lik deprem 150 kilometre uzaklıktaki Karaman'da kayaları yerinden oynattı Koronavirüs aşısını bulan Pfizer'in CEO'sundan bomba itiraf: Aşıdan sonra virüsün bulaşıp bulaşmayacağından emin değiliz