Son Dakika Haberleri: Geç kaldığı için uçağa alınmayan yolcu, havaalanında bilgisayarları parçaladı

Geç kaldığı için uçağa alınmayan yolcu, havaalanında bilgisayarları parçaladı

26 gün önce

Rusya'da bir havaalanında geç kaldığı için uçağa alınmayan yolcu, uçağa gidiş için kullanılan turnikeden atladı ve çalışanların bilgisayarlarına saldırdı.

Rusya'da Şeremetyevo Uluslararası Havaalanı'nda geç kaldığı için uçağa alınmayan yolcu, uçağa gidiş için geçilen kullanılan atladı ve çalışanların bilgisayarlarına saldırdı. Yolcuyu başta sakinleştirmeye çalışan polis, bunun bir işe yaramadığını görünce sert müdahale uyguladı.

GEÇ KALDIĞINI ÖĞRENİNCE ÇILGINA DÖNDÜ

Rusya'nın başkenti Moskova'da meydana gelen olayda, Şeremetyevo Uluslararası Havaalanı'na uçağına binmek üzere gelen yolcuya, yetkililer tarafından geç kaldığı bildirildi. Bunun üzerine çılgına dönen yolcu, uçağa gidiş için kullanılan turnikelerden atlayarak çalışanların bilgisayarlarına vurmaya ve yere atmaya başladı.

SAKİNLEŞMEYEN YOLCUYA POLİSTEN SERT MÜDAHALE

Öfkeli yolcuyu gören polis, yolcunun yanına giderek sakin olmasını söyledi. Polis memuru, ikazlara kulak asmayan yolcuyu kaldırarak yere vurdu ve üzerine çıkarak hareketsiz kalmasını sağladı

Kimliği açıklanmayan yolcunun polis tarafından gözaltına alındığı belirtildi.

Geç kaldığı için uçağa alınmayan yolcu, havaalanında bilgisayarları parçaladı
Haber Yayın Tarihi: 18.10.2019 10:22 Kaynak: DHABornozlu haliyle video çeken Şeyma Subaşı, frikik vermekten zor kurtuldu
Trump'ın eski Danışmanı Bolton, ABD Başkanı'nın Türkiye politikalarını eleştirdi Emre Belözoğlu idmana dua ederek çıktı!