Son Dakika Haberleri: Ufak çocuk arabanın altında kalmaktan son anda kurtuldu! Olay kameraya yansıdı

Ufak çocuk arabanın altında kalmaktan son anda kurtuldu! Olay kameraya yansıdı

2 ay önce

Bursa'nın Gemlik ilçesinde yürekleri ağza getiren bir olay gerçekleşti. Alışveriş merkezinden yola fırlayan çocuk, arabanın altında kalmaktan son anda kurtuldu. Olay ise güvenlik kamerasına yansıdı.

Bursa'nın Gemlik ilçesinde yaşanan olay, yürekleri ağızlara getirdi. Güvenlik kameralarına da yansıyan kazada, küçük bir çocuk alışveriş merkezinden yola fırladı, saniyelerle arabanın altında kalmaktan kurtuldu. Kamera görüntüleri, yaşanan olayın tehlikesini de gözler önüne serdi.

OTOMOBİLİN ALTINDA KALACAKTI

Bursa'nın Gemlik ilçesinde akşam saatlerinde Balıkpazarı Eski Atlas Sinamasının bulunduğu bölgede yaşanan olayda, ailesiyle alışveriş merkezine giden çocuk bir anda yola fırladı. O anda yoldan geçmekte olan otomobilin arka bölgesine çarpan çocuk, yere düştü. Bir kaç saniye önce yola çıksa, otomobilin altında kalacağı görüldü.

KÜÇÜK ÇOCUĞUN DURUMU İYİ

Çocuğun aracın arka bölümüne çarpması sonrasında çevrede bulunan vatandaşlar yardıma koştu. 112 ekiplerinin gelmesinin ardından küçük çocuk tedbir amaçlı Gemlik Devlet Hastanesine kaldırıldı. Küçük çocuğun durumunun iyi olduğu kaydedildi.

Ufak çocuk arabanın altında kalmaktan son anda kurtuldu! Olay kameraya yansıdı
Haber Yayın Tarihi: 18.09.2019 10:23 Kaynak: İHA

YORUMLAR


Süreli sözleşmeyle çalışan personelin tam zamanlı çalışması sağlanacak
Adana'da süt sağma makinesiyle sahte rakı üretimi: 2 kişi gözaltına alındı Kulisleri sallayan iddia: Erdoğan AK Parti Genel Başkanlığı'nı güvendiği isme bırakabilir