Ünlü anketçi telefonla bağlanınca CNN Türk canlı yayınında ortalık karıştı - Son Dakika

Ünlü anketçi telefonla bağlanınca CNN Türk canlı yayınında ortalık karıştı

CNN Türk canlı yayınında Avrasya Araştırma Şirketi'nin sahibi Kemal Özkiraz ile Latif Şimşek arasında yaşanan tartışma sırasında tansiyon bir hayli yükseldi.

CNN Türk ekranlarında Başak Şengül'ün sunduğu 'Akıl Çemberi' programında gazeteci Latif Şimşek ile Avrasya Araştırma Şirketi Başkanı Kemal Özkiraz arasında büyük bir tartışma yaşandı.

ÖZKİRAZ CANLI YAYINA BAĞLANDI

Latif Şimşek'in anketlerinde " AK Parti'yi düşük göstermekle" suçlamasının ardından Özkiraz da canlı yayına telefonla bağlandı. Özkiraz, Latif Şimşek'e tepki göstererek, "AKP yüksek çıktığı zaman beni programına konuk alıyordun" dedi.

KANALA DA TEPKİ GÖSTERDİ

CNN Türk'e de tepki gösteren Özkiraz, "Anketlerinin bir kere bile haber yapılmadığı kanalda Avrasya Araştırma Şirketine iftira atılıyor" ifadelerini kullandı.

Avrasya Araştırma Şirketi'nin son anketinde çıkan sonuç şöyle;

- AK Parti yüzde 35 seviyelerinde.

- CHP yüzde 28 civarında.

- İYİ Parti ilk kez 12'nin üstüne çıktı.

- HDP ise yüzde 12.

- MHP yüzde 7.5'in da altına inerek, yüzde 7 seviyelerine geriledi.

- DEVA Partisi yüzde 3, Gelecek Partisi de yüzde 2.5 düzeyinde.

- Saadet Partisi de yüzde 0.2 seviyesinde.

Ünlü anketçi telefonla bağlanınca CNN Türk canlı yayınında ortalık karıştı

Haber Yayın Tarihi: 04.08.2020 08:53

Son Dakika Güncel Ünlü anketçi telefonla bağlanınca CNN Türk canlı yayınında ortalık karıştı - Son Dakika

YORUMLAR (59)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Son Dakika: Ermenistan temmuz ayında terör örgütü PKK ile anlaştı, 300 teröristi sınırda eğitim için kullandı İBB'nin Twitter hesabından Ronaldo'nun montaj yapılmış fotoğrafını paylaşıldı Atmaca füzesinde seri üretime geçilmesi için son bir test kaldı FETÖ nedeniyle kayyum atanan Naksan grubu, borcundan daha ucuza satışa çıkarıldı Türk futbolunun efsanesi Tanju Çolak, iki futbolcuyu işaret etti: Galatasaray bunlarla 9 kişi oynuyor Yolcu minibüsünde çılgına çevirecek görüntüler: Maskesini çıkarıp alkol kullandı Uzmanlardan temassız kart dolandırıcılığı konusunda vatandaşa çok önemli uyarı Dolu yağışı İstanbul'da hayatı felç etti! İşte kentin birçok noktasından çarpıcı görüntüler