Ünlü Atlet Usain Bolt'un Evi Büyük Beğeni Topladı - Son Dakika

Ünlü Atlet Usain Bolt'un Evi Büyük Beğeni Topladı

15.09.2018 10:18

Avustralya'da futbol takımıyla anlaşan Usain Bolt'un 1,6 milyon euroluk lüks dairesi büyük beğeni topladı.

Atletizm kariyerini noktaladıktan sonra Avustralya'nın Central Coast Mariners takımında futbol oynamaya başlayan Usain Bolt'un evi görenleri büyülüyor.

Jamaikalının Sidney'in kuzeyinde kiraladığı 1 milyon 600 bin euro değerindeki lüks dairesinde yok yok!

32 yaşındaki sprint efsanesinin kaldığı evin dışında jakuzi bulunuyor. Tam 5 odalı evin yatak odası, geniş bir bahçeye açılıyor. Lüks dairenin mutfak bölümü ise Brisbane Gölü'ne bakıyor. Evin ayrıca çok geniş bir salonu da var.

Ünlü Atlet Usain Bolt'un Evi Büyük Beğeni Topladı

Son Dakika Spor Ünlü Atlet Usain Bolt'un Evi Büyük Beğeni Topladı - Son Dakika Spor

YORUMLAR (4)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Derya Uluğ'un Aykut Kocaman için "Malum teknik direktör" demesi, sosyal medyada tepki çekti Katıldığı program sonrası Türkiye'de gündem olan Şevval Şahin'in sevgilisi Yiğit Marcus Aral'dan tehdit Toplum Bilimleri Kurulu Üyesi Bülent Çaplı, sessiz sedasız istifa etti Azerbaycan ordusu Ermenistan askerlerinin bıraktığı tank ve mühimmatları ele geçirdi Prof. Dr. Mehmet Ceyhan'dan 'İstanbul' uyarısı: Çok acil kademeli mesaiye geçilmeli Minik Leyla'nın ölümündeki kan donduran detaylar gerekçeli kararla ortaya çıktı Doğal gazın ardından bir müjde daha geldi! Ağrı'da altın rezervi bulundu Usta oyuncu Hikmet Karagöz, birkaç yakınının katıldığı törenle sessiz sedasız defnedildi