Mehmet Ali Erbil, gecelerde 22 yaşındaki bir güzelle görüntülendi - Son Dakika

Mehmet Ali Erbil, gecelerde 22 yaşındaki bir güzelle görüntülendi

4 ay önce

235 gün yoğun bakımda yattıktan sonra taburcu olan Mehmet Ali Erbil, sevgilisi olduğu iddia edilen Asya isimli bir kadınla yemek yedi. Erbil, yöneltilen sorulara ise "Romantik yemek yemedik, merak etmeyin" dedi.

Evinin banyosunda düştükten sonra 258 gün boyuncu hastanede tedavi gören Mehmet ALi Erbil, taburcu olduktan sonra, sosyal hayatına dönmeye çalışan ünlü komedyen Mehmet Ali Erbil, Asya isimli bir kadınla yemek yedi.

BİR KADINLA YEMEK YEDİ

Arkadaşları ile sık sık dışarı çıkan Erbil, sevgilisi olduğu iddia edilen kadınla Yeniköy'de görüntülendi. Habertürk'ün haberine göre çıkışta gazetecilerin sorularını yanıtlayan Erbil, "Bugün bir dostumuzun özel günüydü, onlara ziyarette bulunduk" açıklamasını yaptı.

"ROMANTİK YEMEK YEMEDİK"

Sevgilisi Asya hakkındaki sorulara her zamanki gibi komik yanıtlar veren komedyen, "Romantik yemek yemedik, merak etmeyin" dedi. Yorgun görünen Erbil'in, bir sinema filmi için kamera karşısına geçeceği öğrenildi.

Mehmet Ali Erbil, gecelerde 22 yaşındaki bir güzelle görüntülendi
Haber Yayın Tarihi: 02.10.2019 10:06 

YORUMLAR


Son Dakika

Benzin istasyonunda görevlilerle şakalaşan polis, ardından kafasına sıktı
İlkokul öğrencisi, valinin makam aracındaki bayrağı öptü Çocuğunun babasını aramaya geldi, gerçeklerle Esra Erol'da programında yüzleşti

Son Dakika Haberleri