Ünlü model Stephanie Seymour'un 24 yaşındaki oğlu hayatını kaybetti - Son Dakika

Ünlü model Stephanie Seymour'un 24 yaşındaki oğlu hayatını kaybetti

19.01.2021 12:36

Stephanie Seymour ile eşi Peter Brant'ın üç çocuğunun ortancası olan Harry Brant, 24 yaşında aşırı dozda uyuşturucu nedeniyle komaya girerek hayata veda etti.

Kendisi de annesi gibi modellik yapan Harry Brant, aşırı dozda uyuşturucu nedeniyle komaya girmiş ve tedavi altına alınmıştı. Fakat Harry Brant, yapılan bütün müdahalelere rağmen hayata tutunamadı. Ailesi yaptığı açıklamada Harry Brant'ın 24 yıllık ömründe birçok şey başardığını ancak daha neler yapabileceğini görme şansı olmadığını belirtti. Stephanie Seymour ve eşi Peter Brant'in açıklamasında, Harry Brant'in kaybının kendileri için sonsuza kadar sürecek bir üzüntü olduğunu belirtti.

KÖTÜ ALIŞKANLIKLARIYLA MÜCADELE EDİYORDU

Harry Brant, uzun süredir kötü alışkanlıklarıyla mücadele ediyordu. Ailesinin açıklamasında "Harry sadece bizim oğlumuz değildi. Aynı zamanda harika bir kardeş, sevgi dolu bir torun, en sevilen amca ve ilgili bir arkadaştı" denildi. Harry Brant, birçok ünlü dergi için kapak pozları vermişti.

Ünlü modelin büyük acısı: 24 yaşındaki oğlu öldü

İKİNCİ KEZ EVLAT ACISI YAŞADI

Harry Brant'in ölümü, babası Peter Grant için aynı acıyı ikinci kez yaşamak anlamına geliyor. Pter Brant'in bir önceki evliliğinden dünyaya gelen oğlu 2019'da 49 yaşındayken hayata veda etmişti.

Ünlü model Stephanie Seymour'un 24 yaşındaki oğlu hayatını kaybetti
Ünlü model Stephanie Seymour'un 24 yaşındaki oğlu hayatını kaybetti

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Ünlü model Stephanie Seymour'un 24 yaşındaki oğlu hayatını kaybetti - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (1)

Son Dakika

İngiliz milli oyuncu Jack Grealish'in attığı mesajları, Natalia Zoppa'nın sevgilisi Hass Saleh yakaladı Elon Musk, bir haftada 27 milyar dolar kaybetti Eski karısını sokak ortasında döven İbrahim Zarap'ın daha önce de 1 liralık kolye için eşini bıçakladığı ortaya çıktı Kalp krizi geçiren babasının başından ayrılmayan Pelin Öztekin'in hastane önündeki hali yürek burktu Eski eşini sevgilisine vurdurtan kadına gelen son mesaj her şeyi açık etti: Kapıyı sen açma Devlet Bahçeli'nin çalışma odasından yeni fotoğraf: Masadaki iki ufak dambıl dikkat çekti Son dakika: Halkbank'tan kadın girişimcilere 100 bin liraya kadar destek Ön siparişler alınmaya başlandı! Yerli elektrikli traktörde seri üretime geçiliyor