Son Dakika Haberleri: Murat Dalkılıç'tan Ayrılan Hande Erçel, Sağlık Sorunları Yaşayan Annesinin Dizinin Dibinden Ayrılmıyor

Murat Dalkılıç'tan Ayrılan Hande Erçel, Sağlık Sorunları Yaşayan Annesinin Dizinin Dibinden Ayrılmıyor

2 ay önce

Şarkıcı Murat Dalkılıç ile olan ilişkisiyle gündeme gelen oyuncu Hande Erçel bir süredir sağlık sorunları yaşayan annesiyle ilgileniyor.

Murat Dalkılıç ile olan ilişkisini sonlandırdıktan sonra ortalarda görünmeyen Hande Erçel'in nerede olduğu ortaya çıktı.Sağlık sorunları yaşayan annesine yardımcı olan güzel oyuncu evinden çıkmıyor.

ANNESİYLE OLAN PAYLAŞIMINA BEĞENİ YAĞDI

Annesine yardımcı olması için özel bir bakıcı da tutan güzel oyuncu annesinden desteğini esirgemiyor. Instagram hesabından yaptığı paylaşımla hayranlarına duyuran güzel oyuncuya geçmiş olsun mesajları yağdı. İşte, Hande Erçel'in o paylaşımı.

"HER ŞEYİN ÜSTESİNDEN GELDİK, YİNE GELECEĞİZ"

"Canim annem... Evrende her şeyin bir döngü olduğunu, sevginin, iyiliğin verdikçe çoğaldığını ve katlanıp seni bulduğunu , en zor sınavlarımızda bile yürekten şükretmeyi bana sen öğrettin. Senin gözlerindeki yasam sevincini gördükçe her şeyi göğüsleyebilirim ve kalbimdeki inanç tahmin bile edemeyeceğim bir güçle beni ayakta tutuyor. Sen dünyanın en güzel en güçlü kadınısın ...Biz , ablam , babam sen ve ben , hep birlikte bir çok şeyin üstesinden geldik yine geleceğiz."

"ŞÜKREDİYORUM"

"Ne kadar güzel bir aileye sahibim her zaman farkındaydım da su geçirdiğimiz zor günlerde daha da çok şükrediyorum ... Çok güzel insanlar biriktirmişim beni gerçekten bilen tanıyan dışında hiç görmemiş ama sevgisini hiç esirgememiş olanlarla hislerimi paylaşmak istedim..Desteğiniz duanız,hassasiyetiniz benim için çok kıymetli"

Hande Erçel, ünlü popçu Murat Dalkılıç ile yaklaşık 9 ay birlikte olmuş ardından ilişkilerini sonlandırmıştı .


YORUMLAR


Bakan Açıkladı! Polislerin Çalışma Saatleri Değiştiriliyor Pamuk Şekerleri Çiğnenen Seyyar Satıcı Zabıtadan Şikayetçi Olmadı: Onun da Ailesi Var

Bahçeli Af Beklerken, Alaattin Çakıcı ile İrtibatlı Olduğu Belirlenen 24 Şüpheli Gözaltına Alındı