Son Dakika Haberleri: Ünlü rapçi Ben Fero'dan Barış Pınarı Harekatı'na destek!

Ünlü rapçi Ben Fero'dan Barış Pınarı Harekatı'na destek!

26 gün önce

Son dönemde yaptığı şarkılarla müzik dünyasında fırtına gibi esen rapçi Ben Fero, Barış Pınarı Harekatı'na destek vererek sahnede binlerce kişi önünde asker selamı verdi.

Türkiye'nin Suriye'de güvenli bölge oluşturmak için başlattığı Barış Pınarı Harekatı'na ünlü rapçi Ben Fero'dan destek geldi. Ben Fero sahnede asker selamı vererek büyük taktir topladı.

ENERJİSİYLE BÜYÜK ALKIŞ ALDI

Yaklaşık 3 bin kişinin doldurduğu mekanda Ben Fero konserine, popüler şarkısı '3-2-1' ile çıktı. Hayranlarının hep bir ağızdan eşlik ettiği parçaları sahnede yerinde durmadan söyleyen Ben Fero'nun enerjisi konseri izleyenler tarafından alkış aldı. Ben Fero konseri sorasında asker selamı vererek Barış Pınarı Harekatı'na destek verdi.

Ünlü rapçi Ben Fero'dan Barış Pınarı Harekatı'na destek!
Haber Yayın Tarihi: 21.10.2019 10:59 Millet Bahçesi tartışması, Trabzon'da vatandaşları ikiye böldü: Sahada maç yapılsın mı? Yapılmasın mı?
Kulisleri sallayan iddia: Erdoğan AK Parti Genel Başkanlığı'nı güvendiği isme bırakabilir Yayla sakinleri, 12 bin yıllık Dipsiz Göl'ün kurutulmasına destek verdi: Millete bir faydası yok