Son Dakika Haberleri: Ünlü Yazarlar Okuyucularıyla İstanbul Optimum Outlet'te Buluşuyor

Ünlü Yazarlar Okuyucularıyla İstanbul Optimum Outlet'te Buluşuyor

7 yıl önce

Kitap severler ve yazarları bir araya getiren Ataşehir Belediyesi 2. Kitap Günleri'ne İstanbul Optimum Outlet, ev sahipliği yapıyor.

Ünlü Yazarlar Okuyucularıyla İstanbul Optimum Outlet'te Buluşuyor, System.String[]

Ataşehir Belediye Başkan Yardımcıları İsmail Kabakçı ve Sadık Kayhan'ın 30 Mayıs 2013 Perşembe günü açılışını yaptığı 2. Kitap Günleri Türkiye'nin, yazın ve düşün dünyasına yön veren 54 yazar ile 66 yayınevini okurlarla buluşturacak. 02 Haziran 2013 tarihine kadar İstanbul Optimum Outlet Alışveriş Merkezi'nde gerçekleşecek olan 2. Kitap Günleri'nde; Ahmet Tulgar, Cüneyt Ülsever, Işıl Özgentürk, Ümit Zileli, Üstün Dökmen, Yalçın Tosun, Hanri Benazus, Nuray Sayarı ve Yazgülü Aldoğan gibi önemli isimlerin de bulunduğu yazarlar, düzenlenecek imza günlerinde okuyucularıyla bir araya gelecek.


Optimum Outlet, "Optimum Outlet'te Mutlu Ziyaretçiler" konseptinde gerçekleştirdiği etkinlikleri ve tüm yıla dağılan organizasyonlarıyla ziyaretçilerine mutlu anlar yaşatarak, alışveriş keyfine ayrıcalık katıyor.

Haber Yayın Tarihi: 01.06.2013 11:35 Kaynak: Bültenler"Umarım caps'im yapılmaz" dedi, verdiği cevapla sosyal medyada gündem oldu
Lise öğrencisini zorla kaçırmaya çalıştılar! Olay anı kamerada Erdoğan'ın "Kalemini kırarız" dediği isim: AK Parti'den istifa etmeyeceğim