Son Dakika Haberleri: Beşiktaş Yönetimi, Taraftara Hareket Çeken Vagner Love'ı Gözden Çıkardı

Beşiktaş Yönetimi, Taraftara Hareket Çeken Vagner Love'ı Gözden Çıkardı

2 yıl önce

Beşiktaş Yönetimi, Göztepe maçından sonra taraftara el hareketi çeken Vagner Love'ı tamamen gözden çıkardı.

Beşiktaş Yönetimi, Taraftara Hareket Çeken Vagner Love'ı Gözden Çıkardı, System.String[]

Beşiktaş'a transfer olduğu günden beri performansında sürekli inişler çıkışlar yaşayan Vagner Love'un, Göztepe maçı sonrasında tribünlerle yaşadığı gerginlik, yönetimin kurulunu harekete geçirdi.

Karşılaşmanın ardından taraftarlara orta parmağını gösteren Brezilyalı oyuncuya ağır para cezası verilmesi gündeme gelirken, bazı yöneticilerin Vagner Love'un kadro dışı bırakılmasını istedikleri ortaya çıktı.

ŞİMDİLİK PARA CEZASI VERİLECEK

Bazı taraftarların tepkisi karşısında kendini kaybeden tecrübeli golcü için ilk planda para cezasını düşünen yönetimin şimdilik kadro dışı gibi bir karara soğuk baktığı ve bununla ilgili kararı da Teknik Direktör Şenol Güneş'e bırakmayı düşündüğü öğrenildi.

TAMAMEN GÖZDEN ÇIKARDILAR

Göztepe maçı sonrasında bir grup Beşiktaş taraftarının "Evine dön" tepkisine orta parmağıyla yanıt veren Vagner Love'un akıbeti, yönetim kurulunun yapacağı ilk toplantıda netlik kazanacak.

Ligin devre arasında bu oyuncuyu satmayı düşünen yönetimin, bu son hareketten sonra Love'u tamamen gözden çıkardığı ve takımda kalmasının artık çok zor olduğu bildirildi.

Beşiktaş Yönetimi, Taraftara Hareket Çeken Vagner Love'ı Gözden Çıkardı
Kaynak: Skorer

Haber Yayın Tarihi: 23.10.2018 05:36 

YORUMLAR


Tecavüz görüntüleriyle fuhuşa zorlanan kadın, yazışmaları delil olarak sundu
Yaşar Büyükanıt, eşinin cenazesine katılamadı AK Parti'nin "En beğenilen siyasetçi" anketinde İmamoğlu ve Demirtaş sürprizi