Vakıf Katılım'dan Milli Dayanışma Kampanyası'na 5 milyon TL destek - Son Dakika

Vakıf Katılım'dan Milli Dayanışma Kampanyası'na 5 milyon TL destek

Vakıf Katılım, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 7 maaşını bağışlayarak başlattığı Milli Dayanışma Kampanyası'na her çalışanı adına net bir asgari ücret tutarında olmak üzere toplam 5 milyon TL bağışta bulundu.

Vakıf Katılım'dan Milli Dayanışma Kampanyası'na 5 milyon TL destek, System.String[]

Vakıf Katılım, Milli Dayanışma Kampanyası'na her çalışanı adına net bir asgari ücret tutarında olmak üzere toplam 5 milyon TL bağışta bulundu.

"EL BİRLİĞİ VE AYNI RUHLA BU SÜRECİ DE ATLATACAĞIZ"

Vakıf Katılım'dan yapılan açıklamada, Türk insanının en büyük özelliğinin zor günlerde sergilediği "dayanışma ruhu" olduğu belirtilerek, el birliği ve aynı ruhla bu sürecin de atlatılacağı vurgulandı.

Açıklamada, şunlar kaydedildi:

"5 MİLYON TL BAĞIŞTA BULUNUYORUZ"

"Sadece ülke olarak değil global anlamda zor günler yaşıyoruz. Geçmişte benzer olaylar yaşanmasına rağmen çağdaş dünyanın ilk kez karşı karşıya olduğu bir tabloya şahit oluyoruz. Bütün olumsuzluklara rağmen bu günleri de hızla atlatacağımıza inanıyoruz. Bu konudaki en büyük güvencemiz ise toplum olarak zor günlerde "aynı duyguları kuşanarak bir ve beraber olma" alışkanlığımızın olması. Vakıf kültürünün temelinde dayanışma, adalet ve paylaşım bulunmakta; biz de Vakıf Katılım ailesi olarak Sayın Cumhurbaşkanımızın çağrısını gönülden destekleyerek Milli Dayanışma Kampanyası'nın bir parçası olmak istedik. Bu kapsamda her bir çalışanımız adına net bir asgari ücret tutarında olmak üzere toplam 5 milyon TL'lik bağışta bulunuyoruz. Bu vesileyle koronavirüs salgını yüzünden hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, tedavi altındaki vatandaşlarımıza da acil şifalar diliyoruz."


Son Dakika

Ordulu vatandaş, 200 bin dolara satmadığı gizemli taşı Erdoğan'a teslim etmek istiyor İngiliz hava yolu şirketi EasyJet 4 bin 500 kişiyi işten çıkaracak Yükselişe geçen altının gram fiyatı 377,5 liradan işlem görüyor Tarihi İpek Yolu üzerinde kurduğu su değirmeninde tahin üretip kilosunu 35 liradan satıyor Bakan Albayrak'ın dün müjdesini verdiği destek paketinin detayları belli oldu Milyonlarca araç sahibini ilgilendiren trafik sigortasında zam oranı yarı yarı azaldı THY, koronavirüs nedeniyle ilk çeyrekte 2 milyar 23 milyon TL zarar etti Çay hasadında benzinli çay toplama makinesi yasaklandı Nissan, Barselona'daki fabrikasını kapatıyor Çankaya, Şenkaya ve Bingöl belediyelerine 98 zabıta memuru alınacak Merkez Bankası'nın rezervleri 86,3 milyar dolara geriledi Karantina döneminde vatandaş 48 ton altın aldı Haksız Fiyat Değerlendirme Kurulu, fırsatçılık ve stokçuluğun önüne geçmek için göreve başlıyor Son dakika: Hızlı tren seferleri 07.00 itibarıyla başladı! Yüzde 50 kapasiteyle çalışıyor ABD'li perakende şirketi Tuesday Morning, koronavirüs nedeniyle iflas erteleme başvurusu yaptı