Vali Yıldırım'dan Ramazan Ayı Mesajı - Son Dakika

Vali Yıldırım'dan Ramazan Ayı Mesajı

9 ay önce

Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, ramazan ayı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Vali Yıldırım'dan Ramazan Ayı Mesajı, System.String[]

Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, ramazan ayı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.


Yıldırım, mesajında ramazan ayının huzur, bereket, sevinç ve rahmet ayı olduğunu ve bu ayda birliktelik duygularının iyice pekiştiğini belirtti.


Ramazan ayında ihtiyaç sahiplerine karşı daha hassas olunması gerektiğini aktaran Yıldırım, şunları kaydetti:


"Rahmet, bereket ve mağfiret iklimi olan bir ramazan ayına daha ulaşmanın huzur ve mutluluğunu hep birlikte yaşamaktayız.

Bu ay kutsal kitabımız Kur'an-ı Kerim'in nazil olmaya başladığı mukaddes bir aydır. Oruç ibadetimizi eda ettiğimiz bu ay, aynı zamanda yardımlaşma ve dayanışma, birlik ve beraberlik duygularımızın pekiştiği özel günlerdir.

Güzelliklerle dolu olan bu rahmet ve mağfiret ayında kalplerimizden sevgiyi, sofralarımızdan bereketi, evlerimizden huzur ve saadeti eksik etmemesini ve bizleri dostluk, barış ve kardeşlik duygularının hakim olduğu nice güzel günlere kavuşturmasını, tuttuğumuz oruçların ve yaptığımız ibadetlerin kabul olmasını Yüce Allah'tan niyaz ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle değerli Tekirdağlı hemşehrilerimizin, aziz milletimizin ve bütün İslam aleminin mübarek ramazan ayını kutluyorum."

Haber Yayın Tarihi: 05.05.2019 01:37 Kaynak: AASon Dakika

Kızının yaptığı işten utanç duyan baba kızını boğup parçalara ayırdı
Bir düğüne katılan oyuncu Bige Önal, rüzgarın esmesiyle frikik verdi Kardeşinin karısıyla birlikte olan adamın mahkemedeki ifadesi kan dondurdu

Son Dakika Haberleri