Son Dakika Haberleri: Vatan Sevgisi Engel Tanımadı

Vatan Sevgisi Engel Tanımadı

2 yıl önce

Vatan sevgisi engel tanımadı Aydın'da görme engelli vatandaşlar gönüllü askerlik için başvurduAYDIN - Aydın'da görme engelli vatandaşlar, Türkiye'nin Zeytin Dalı Harekatı'na destek için gönüllü askerlik başvurusunda bulundular.

Vatan Sevgisi Engel Tanımadı, System.String[]

Vatan sevgisi engel tanımadı

Aydın'da görme engelli vatandaşlar gönüllü askerlik için başvurdu


AYDIN - Aydın'da görme engelli vatandaşlar, Türkiye'nin Zeytin Dalı Harekatı'na destek için gönüllü askerlik başvurusunda bulundular.

Altı Nokta Körler Derneği Aydın Şubesi'ne üye görme engeli vatandaşlar Aydın Askerlik Şubesi'ne gelerek gönüllü askerlik başvurusunda bulundular. Görme engelli vatandaşlar imzaladıkları dilekçeleri Askerlik Şubesine teslim ettiler.

Altı Nokta Körler Derneği Aydın Şubesi Başkanı Bayram Özen, Türk Ordusu'nun Afrin'de eli kanlı terör örgütlerine yönelik Zeytin Dalı Harekatı'nı başarılı bir şekilde yürütmekte olduğunu ifade ederek, "Bizlerde Altı Nokta Körler Derneği Aydın Şubesi olarak bir grup görme engelli arkadaşımız ile birlikte şanlı ordumuza destek amaçlı gönüllü askerlik yapma noktasında, ordumuzun ve milletimizin her an her daim, emrinde olduğumuzu göstermek maksadıyla ve bu sorumluluğumuzu yerine getirmek amacıyla bugün burada askerlik şubesine gönüllü askerlik başvurusunda bulunmaya geldik" dedi.

Askerlere moral vermek için burada olduklarını belirten görme engelli vatandaşlardan Abdülhalik Gürbüz'de "Afrin'de şu anda operasyonda olan askerimiz için moral vermek için geldik. Buraya gönüllü asker olarak Afrin'e gitmeye hazırız. Askerlerimizle gurur duyuyoruz, onlar bizim gururumuz" dedi.

Görme engelli vatandaşlardan Eray Yüksel ise, "Altı Nokta Körler Derneği Şubesi olarak, gönüllü olarak buraya geldik ve başvurumuzu yapacağız. Ülkemize karşı olan örgütlere karşı mücadele etmek, en azından geri hizmette de olsa bizde varız" diye konuştu.

Vatan Sevgisi Engel Tanımadı

Haber Yayın Tarihi: 01.02.2018 04:35 Kaynak: İHAKavanoz kapağı yok satıyor! 1 kamyon mal yarım saat içerisinde tükeniyor
Lüks otomobilde intihar etmek isteyen kadın son anda kurtarıldı Dünyanın ilk vajina müzesi Londra'da açılıyor