Volkan Demirel'e özel görev! İtalya'ya gitti - Son Dakika

Volkan Demirel'e özel görev! İtalya'ya gitti

11.11.2019 11:57

Fenerbahçe'de Teknik Direktör Ersun Yanal'ın yardımcılarından olan Volkan Demirel, İtalya'da Sampdoria-Atalanta maçını takip etti. Demirel ayrıca antrenman ve altyapı tesislerini gözlemleyecek.

Fenerbahçe yardımcı antrenörü Volkan Demirel, İtalya'da Sampdoria ile Atalanta arasında oynanan maçı Luigis Ferraris Stadyumu'nda takip etti.

GÖZLEMLERİNİ RAPORLAYACAK

Volkan Demirel, bu maçta oyuncu izlemesinin yanı sıra, kişisel gelişim, antrenman teknikleri ve altyapı sistemlerini gözlemlemek için İtalya'ya gitti. Volkan Demirel'in buradaki süresi içerisinde tüm gözlemlerini rapor haline getirecek.

Döndükten sonra Fenerbahçe'de başkan Ali Koç, Sportif Direktör Damien Comolli ve Teknik Direktör Ersun Yanal ile görüşecek olan Volkan Demirel, gözlerini aktaracak ve raporlarını sunacak.

İşte Volkan Demirel'in paylaşımı:

Volkan Demirel'e özel görev! İtalya'ya gitti

Son Dakika Spor Volkan Demirel'e özel görev! İtalya'ya gitti - Son Dakika Spor


YORUMLAR (5)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Avrupa Birliği, korona aşısı üreticilerine dava açmaya hazırlanıyor ABD'de koronavirüs aşısı yaptıran bir kişi, saatler sonra hayatını kaybetti Dünya gündeminden düşmeyen Türk İHA'ları şimdi de Netflix belgeselinde Son Dakika: Fenerbahçe Mesut Özil ile 3.5 yıllık sözleşme imzalandığını duyurdu Yaşadığı hastalık sonrası 46 kiloya düşen Seren Serengil'in tedavisi sonuç verdi Türkiye'de insanlar doğduğu kentte yaşasaydı en kalabalık il Şanlıurfa olacaktı Birçok dizide oynayan Ercan Yalçıntaş sahte içkiden hayatını kaybetti Wanda bu kez zafer kazandı! Cinsel ilişki kaseti nedeniyle tazminat ödeyecekler