Volkan Demirel, Galatasaray derbisinde tribünde olmayacak - Son Dakika

Volkan Demirel, Galatasaray derbisinde tribünde olmayacak

5 ay önce

Fenerbahçe teknik ekibinde yer alan Volkan Demirel, henüz gerekli belge ve diploması olmadığı için maçları tribünden takip ediyordu. Ancak Galatasaray ile oynanacak olan maçta Demirel, tribünde yer almayacak.

Galatasaray- Fenerbahçe derbisi önçesi son dakika gelişmeleri yaşanıyor. Her iki cephede de dev maç için hazıklıklar devam ederken, futbolseverler tarafından yanıt arayan sorular var. Onlardan biri de Volkan Demirel'in durumu.

Bu sorunun yanıtını hemen verelim. Fenerbahçe cephesi, henüz Galatasaray deplasmanına Volkan Demirel ile birlikte gidip gitmeme konusunda karar vermiş değil.

SOYUNMA ODASINDA İZLEYEBİLİR

Kesin olan şu ki, Volkan Demirel Türk Telekom Stadyumu'nda tribünde olmayacak. İki ihtimal var; ya Türk Telekom'a giden kafilede yer almayacak ya da takımla birlikte gidip, 90 dakikayı soyunma odasından takip edecek.

Bu kararın da maç sabahı verilmesi bekleniyor. Bilindiği üzere Volkan Demirel henüz yeterliliği olmadığı için Fenerbahçe kulübesinde yer alamıyor.

Volkan Demirel, Galatasaray derbisinde tribünde olmayacak
Fikret Orman boynuna sarılıp ağlayan taraftara dert yandı!

Fatih Terim derbide hologram ile sahaya yansıtılacak!

Abdullah Avcı'nın Beşiktaş'ta geleceği belli oldu

Azerbaycan ekibi Sabah FK, Ümit Özat'ın peşine düştü!

Haber Yayın Tarihi: 26.09.2019 01:09 

YORUMLAR


Son Dakika

Çinli hemşirenin videosu tüm dünyayı salladı: Hükümet yalan söylüyor, enfekte sayısı 90 bin
Koronavirüs ile ilgili tüyler ürperten görüntü! Hastanın kriz geçirdiği anlar kamerada Soylu, HDP'li Ergani Belediyesi'nin yardımlarının neden kabul edilmediğini açıkladı

Son Dakika Haberleri