Son Dakika Haberleri: Volkswagen yeni logosunu tanıttı

Volkswagen yeni logosunu tanıttı

26 gün önce

CARMEDYA.COM – Volkswagen, genişleyen model gamı ve yen vizyonuyla birlikte logosunu da yeniledi. Yeni logo aynı zamanda marka için yeni bir dönemin de başlangıcını simgeliyor. Markanın elektrikli araç vizyonuna ve dijitalleşmeye atıfta bulunan logo, iki boyutlu ve oldukça sade çizgilerden oluşuyor. Beyaz logo, elektrikli araçlara dikkat çeken mavi fon üzerinde yer alıyor.The post Volkswagen yeni logosunu tanıttı appeared first on Carmedya.

Volkswagen yeni logosunu tanıttı, System.String[]

CARMEDYA.COM - Volkswagen, genişleyen model gamı ve yen vizyonuyla birlikte logosunu da yeniledi.Yeni logo aynı zamanda marka için yeni bir dönemin de başlangıcını simgeliyor. Markanın elektrikli araç vizyonuna ve dijitalleşmeye atıfta bulunan logo, iki boyutlu ve oldukça sade çizgilerden oluşuyor. Beyaz logo, elektrikli araçlara dikkat çeken mavi fon üzerinde yer alıyor.


The post Volkswagen yeni logosunu tanıttı appeared first on Carmedya.

Kaynak: Carmedya.com

Haber Yayın Tarihi: 21.09.2019 03:54 Telefonda mesajlaşırken 100 milyon dolarlık zarara neden oldu
Suriye'de ateşkes anlaşmasına Esed yönetiminden ilk yorum: ABD ile Türkiye'nin anlaşması muğlak Ateşkes anlaşması sonrası Trump'tan yaptırım açıklaması: Türkiye'ye yönelik yaptırımlara gerek olmayacak