Woody Allen'den Yeni Film: 'Irrational Man' - Son Dakika

Woody Allen'den Yeni Film: 'Irrational Man'

5 yıl önce

Woody Allen'in yeni filmi 'Irrational Man' gösterim için gün sayıyor.

Woody Allen'den Yeni Film: 'Irrational Man', System.String[]

Woody Allen'in yeni filmi 'Irrational Man' gösterim için gün sayıyor.


Küçük bir kent üniversitesinde Profesör Abe Lucas'ın öğrencilerinden biriyle yaşamaya başladığı aşk kaçamağının anlatıldığı yapımın ilk gösterimi Kaliforniya'da gerçekleştirildi.


Başrolü canlandıran Emma Stone film hakkında şu sözleri sarf etti:


"Bu filmi nasıl tarif edebileceğimi gerçekten bilmiyorum. Sanırım şansın ve kaderin bir çeşit dışa vurumu. ya da hayatınızın birden değişmesini anlatıyor. Sizden daha karanlık olaylarla karşılaşmanız ve karakterlerin doğal döngüsü gibi şeyler."


'Irrational Man2in başrolünde profesör rolüyle Joaquin Phoenix de yer alıyor. Phoenix hayattan tüm umudunu kaybetmiş bir adamı canlandırıyor:


"Bu çok komik çünkü şu sıralar filozof Immanuel Kant'ın 'Critique of Pure Reason' isimli kitabını okuyorum. Kitabı açtığımda ilk tepkim 'tamam ama yeterli değil' olmuştu. Filozof ile New York'ta tanıştığımda bu durumla ilgili canımı sıkmamamı söyledi ve ben de 'Aptallar İçin Felsefe'


Yazar:


Etiketler:Gönderildi: 15 Temmuz 2015


İzlenme oranı: 0.0


Oylar: 0

Woody Allen'den Yeni Film: 'Irrational Man'

Kaynak: Euronews.com

Haber Yayın Tarihi: 15.07.2015 06:12 Son Dakika

7 bin tane milli piyango bileti aldı, hiçbirine ikramiye çıkmadı
Müge Anlı, 12 yaşındaki kızının tacizine sessiz kalan kadını yayından kovdu İstanbul'daki devlet hastanesinde hareketli dakikalar! Acil servis kapatılıp çalışanlara maske dağıtıldı

Son Dakika Haberleri