Son Dakika Haberleri: Otomobilinde Uyuşturucu Bulunan Zanlı, Polise Rüşvet Teklif Etti

Otomobilinde Uyuşturucu Bulunan Zanlı, Polise Rüşvet Teklif Etti

2 yıl önce

Esenyurt'ta durdurdukları şüpheli araçta uyuşturucu madde ele geçiren polis memurlarına 50 bin lira rüşvet teklif ettiği iddia edilen şüpheli gözaltına alındı.

Otomobilinde Uyuşturucu Bulunan Zanlı, Polise Rüşvet Teklif Etti, System.String[]

İstanbul Esenyurt'ta şüphe üzerine otomobilinde yapılan aramalarda uyuşturucu bulunan bir kişi, gözaltında alındı.

Gözaltına alınan kişi, polise evini aramaması ve kendisini serbest bırakması için rüşvet teklif etti.

50 BİN LİRA RÜŞVET TEKLİF ETTİ

Önleyici Hizmetler Şube Müdürlüğü ekipleri Esenyurt'ta 11 Ekim'de şüphe üzerine bir otomobili durdurdu. Ekipler araç sürücüsü 34 yaşındaki S.F.A.'nın üst aramasını yaparak otomobilde arama yaptı. Yapılan aramalarda 600 euro, 100 dolar ve 51 gram skunk adı verilen uyuşturucu madde ele geçirildi. Bunun üzerine iddialara göre, S.F.A. polis ekiplerine kendisini serbest bırakmaları ve lüks bir sitede bulunan evinde arama yapmamaları için 50 bin lira teklif etti.

50 GRAM UYUŞTURUCU İLE YAKALANDI

Polis ekipleri ise savcılıktan arama izni alarak S.F.A.'nın evinde arama yaptı. Yapılan aramada 18 parça halinde 50 gram skunk ile uyuşturucu madde ticaretinden ele geçirildiği değerlendirilen 40 bin lira ele geçirildi.

Otomobilinde Uyuşturucu Bulunan Zanlı, Polise Rüşvet Teklif Etti
Haber Yayın Tarihi: 15.10.2018 10:53 Kaynak: DHATecavüz görüntüleriyle fuhuşa zorlanan kadın, yazışmaları delil olarak sundu
Yaşar Büyükanıt, eşinin cenazesine katılamadı AK Parti'nin "En beğenilen siyasetçi" anketinde İmamoğlu ve Demirtaş sürprizi