Yalnız yaşayan kadın evinde ölü bulundu - Son Dakika

Yalnız yaşayan kadın evinde ölü bulundu

2 ay önce

Yalnız yaşayan kadın evinde ölü bulunduADANA - Adana'nın Kozan ilçesinde evinde yalnız yaşadığı öğrenilen bir kadın komşuları tarafından ölü olarak bulundu.

Yalnız yaşayan kadın evinde ölü bulundu

ADANA - Adana'nın Kozan ilçesinde evinde yalnız yaşadığı öğrenilen bir kadın komşuları tarafından ölü olarak bulundu.

Edinilen bilgiye göre olay öğle saatlerinde Çanaklı Mahallesinde meydana geldi. Evinde yalnız yaşadığı öğrenilen Fatma Keskin'den bir süre haber alamayan komşuları evine girdiğinde Keskin'i hareketsiz halde gördüler. Komşularının ihbarı üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri yaptıkları kontrolde Keskin'in öldüğünü belirledi. Olay yerine gelen polis ekipleri de Fatma Keskin'i bulan komşuları ve çevredeki vatandaşlardan bilgi aldılar. Yapılan olay yeri incelemesinin ardından Keskin'in cenazesinin kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için adli tıp kurumuna kaldırılacağı belirtildi.

Öte yandan Fatma Keskin'in şehir dışında bulunan çocuklarına ise komşuları annelerinin yanına gelmesi yönünde haber verdiler ancak annelerinin öldüğünü söyleyemediler.

Olayla ilgili soruşturmanın başlatıldığı öğrenildi.

Yalnız yaşayan kadın evinde ölü bulundu

Haber Yayın Tarihi: 24.11.2019 01:42 Kaynak: İHA

YORUMLAR


Son Dakika

Otomobil devi Toyota araçlarını geri çağırıyor
Süpermarket zinciri olan Sainsbury's, yüzlerce kişiyi işten çıkaracak Didem Soydan'dan "Seninle cinsel ilişkiye girmeden ölmek istemiyorum" diyen takipçisine cevap

Son Dakika Haberleri